Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

ITAX PRECISION: Dodavatel výkonných obráběcích center

 

ITAX PRECISION je českou rodinnou firmou, která se zabývá dodáváním kovoobráběcích strojů do firem i průmyslových škol. Podívejte se na produkty, které bude společnost prezentovat na Mezinárodním strojírenském veletrhu.

Vertikální obráběcí centrum Hurco VMX30i

Konstruováno pro výkonné obrábění
Pro CNC stroje řady VMX je typický vysoký výkon a flexibilita, které oceníte při kusové i malosériové výrobě.

  • Ideální i pro kusovou a malosériovou výrobu
  • Patentované WinMax(R) dialogové a NC programování
  • Připraveno na Průmysl 4.0
  • Tuhý odlitý rám stroje
  • Velké lineární vedení ve všech osách

Nejlepší řízení WinMax 5
Vysoce výkonný řídicí systém, který vám usnadní práci. Nastavte si dle vlastní potřeby dialogové nebo NC programování. Zrychlete celý proces výroby od skicy až po hotový díl. Uživatelé ocení nejen krátké zaškolení a rychlé programování, ale také snadný přehled díky dvěma obrazovkám a intuitivní obsluhu.

5osé horizontální obráběcí centrum HELLER HF3500 s výměníkem palet

Nová řada strojů HELLER – řada HF. To znamená dynamické a produktivní obrábění v pěti osách. Řada HF je založena na typickém HELLER DNA – nejvyšší kvalita, perfektní produktivita a absolutní spolehlivost v každodenním provozu po celou dobu životnosti stroje – což ji činí optimálně vybavenou pro přesné požadavky moderních procesů produkce. Vysoce produktivní a flexibilní, snadná obsluha a údržba, možnost zakládat díly přímo do stroje nebo vybavit výměníkem palet: série HF je stvořena pro vysokou produkci s minimálními požadavky na manipulaci. Stvořena pro práci.

EMCO CONCEPT TURN 60 a CONCEPT MILL 55

Nekompromisní kvalita do posledního šroubku, a to za nepřekonatelnou cenu. Stroj obsahuje extrémně pevnou základnu, termostabilní vřeteník, vysoce kvalitní vřetenová ložiska, předepjaté vedení všech os a rychlou nástrojovou hlavu. K tomu všemu ještě EMCO WinNC + Easy2control – software na přepínání řídicích systémů s širokou dotykovou obrazovkou.

      

 

 

 

Datum: 13.10.2021 15:48:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště