Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

INSIZE Czech představí zástupce velkých měřicích přístrojů INSIZE

 

INSIZE Czech je pobočkou světového výrobce měřicích přístrojů INSIZE s interaktivním Showroomem a skladem v ČR.

Firma připravuje stánek, kde budou k vidění i k vyzkoušení všichni zástupci velkých měřicích přístrojů INSIZE, ale i malá měřidla. Vyzkoušet si například bude možné stacionární a přenosné tvrdoměry, drsnoměry, konturoměr, optické měřicí přístroje, profilprojektor, lineární i digitální výškoměry, mikroskopy a mnoho dalšího. Představí zajímavé novinky, které nyní uvádí na trh, jako například Rychlý optický měřicí přístroj série QMS, který představuje jeden z nejrychlejších způsobů strojového měření vůbec. 

Využijte tuto příležitost a přijďte si osobně vyzkoušet měřicí přístroje INSIZE, které se vyznačují vysokou kvalitou a příjemnými cenami. Zjistíte tak sami, proč jsou stále více oblíbené mezi českými firmami. K dispozici vám bude k osobním konzultacím a k řešení vašich individuálních potřeb tým obchodních zástupců i aplikačních techniků. 

Pavilon F, stánek č. 74

Virtuální prohlídku Showroomu, kde si všechny produkty můžete prohlédnout on-line a rovnou zjistíte i jejich ceny, najdete zde: INSIZE Czech s.r.o. (matterport.com)

Společnost pro vás připravila také pohled přímo do firmy a života v ní. Vítejte v INSIZE Czech: https://youtu.be/1t5z34EeUJU

O společnosti

Náš tým máme pečlivě sestaven tak, abychom mohli garantovat profesionální péči od poradenství před nákupem přes technickou podporu v rámci Evropy.

Z důvodu dodržení politiky výrobce a garance vysoké kvality, musí být stacionární tvrdoměry, CNC optické měřicí přístroje, lineární výškoměry, 3D CNC, měřicí mikroskopy, profilprojektory a konturoměry dodávané koncovým zákazníkům výhradně přes naši obchodní síť. Naši aplikační technici musí provést instalaci, nastavení a optimalizaci systému, zaškolení obsluhy a garantujeme i technické poradenství.

Značka INSIZE nabízí kompletní portfolio měřicích přístrojůposuvná měřidlavýškoměry, úchylkoměry, mikrometry, drsnoměrytvrdoměry, optické měřicí přístroje, profilprojektorykonturoměry, mikroskopy, tloušťkoměrykalibryúhloměrysiloměrymetryváhyvideoskopy, momentové klíče a příslušenství včetně stojanů na měřicí přístroje.

 

 

Datum: 30.10.2021 11:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště