Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

INECS nabízí technická řešení pro nakládání s odpadem

 

Na cestě k cirkulární ekonomice, udržitelnosti a zdravému životnímu prostředí je odpadové hospodářství prioritou. Spolu s recyklačním průmyslem jde o poměrně mladá odvětví, která se vyvíjejí úměrně se zvyšováním spotřeby, nároků populace, ale i odpovědnosti a uvědomělosti celého lidstva.

Ve společnosti INECS® se již od roku 2009 zabýváme návrhem a realizací technických řešení právě pro tuto oblast. Spojuje nás nadšení pro moderní techniku ​​a odpady, jejichž zpracování, recyklace a opětovné využití vyžaduje znalosti z mnoha oblastí vědy a techniky, legislativy a praxe.


Díky dlouholetým praktickým zkušenostem nabízíme odborný přístup, profesionální poradenství a dodávku kvalitních strojních zařízení zejména od evropských výrobců. Máme za sebou desítky úspěšných projektů a konkrétních instalací v průmyslových a odpadařských podnicích. Svými kontakty a znalostí trhu s odpady a druhotnými surovinami víme zákazníkům zajistit reálnou úsporu nákladů.

Zkušenosti, odbornost a vášeň pro řešení problémů s odpady jsou zárukou toho nejlepšího výsledku pro naše zákazníky a jejich spokojenost odměnou pro celý tým INECS®.

Jedním z našich nabízených zařízení jsou šnekové lisy dánského výrobce RUNI. Šnekové lisy mají dva hlavní účely: redukce objemu, tedy lisování různých druhů materiálu, např. expandovaný polystyren (EPS) a oddělování kapaliny od pevných látek např. odvodňování fólie.

Obě charakteristiky se často využívají současně např. při lisování plných kartonů džusů nebo jogurtů po datu spotřeby.

Šnekové lisy RUNI sestávají ze základní lisovací jednotky, která je k dispozici ve třech velikostech a používá se ve všech strojích. Kromě toho je k dispozici i standardní nebo přizpůsobené příslušenství, díky kterému lze stroj přizpůsobit konkrétnímu účelu.

Základním cílem je vždy přizpůsobit zařízení tak, aby co nejvíce vyhovovalo provozním požadavkům zákazníka. Díky velké kapacitě šnekového lisu a štíhlému designu je vhodný pro umístění přímo v procesní lince nebo na konci linky tak, aby se minimalizovala manipulace.

Výhody šnekových lisů RUNI:

  • Optimální řešení založená na průkopnické práci, vývoji a dlouholetých zkušenostech společnosti RUNI
  • Nepřetržitý proces zhutňování materiálu
  • Vysoká míra zhutnění díky vysokému tlaku šneku
  • Pro zhutňování není potřebné teplo, místo toho se využívá tření materiálu, což šetří energii
  • Odolný a uživatelsky přívětivý stroj, konstruovaný pro těžkou práci

 

Datum: 18.7.2022 16:55:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště