Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Misan s.r.o.

 

OKUMA kompaktní 5osé svislé obráběcí centrum MU 4000V-L (česká premiéra)
Nové pětiosé obráběcí centrum Okumy vynikající zejména kombinací přesnosti a tuhosti při zachování kompaktních rozměrů. Stroj je určen pro širokou škálu aplikací od výroby forem, přes medicínskou techniku, složité letecké komponenty až po nejrůznější automobilové dílce. Díky své kinematické koncepci umožňuje jednoduchou a efektivní aplikaci automatizace procesů nakládání polotovarů a vyjímání hotových výrobků.
Více >>

Brother vysokorychlostní dvoupaletové svislé obráběcí centrum SPEEDIO R650X1
Vysoce produktivní obráběcí centra Brother SPEEDIO nacházejí řadu uplatnění zejména v automobilovém průmyslu. Patentovaný systém vysokorychlostní výměny palet Brother „QT table“ přibližuje tyto stroje k vytčenému cíli eliminace veškerých vedlejších časů. Stroj SPEEDIO R650X1 představuje největší dvoupaletový stroj v nabídce s vynikajícím poměrem velikosti pracovního prostoru vůči celkové zastavěné ploše.
Více >>

Stroj Concept Laser M2 cusing Multilaser
Stroj Concept Laser M2 cusing Multilaser je systémem pro aditivní výrobu laserovým spékáním práškových kovů. Dvoulaserové provedení stroje umožňuje provádět produktivní stavbu z titanových, ocelových a dalších kovových slitin, případně čistých kovů. Celý systém je navržen v souladu s bezpečnostními směrnicemi ATEX pro práci s hořlavými a výbušnými materiály. Součástí expozice jsou periférie tvořící nedílnou součást celého systému pro aditivní výrobu (prosévací zařízení, žíhací pec, pískovací stanice, atd.).
Více >>www.misan.cz

Datum: 10.1.2016 9:57:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště