Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

IMT: Rentgenová, CT a optická inspekce

 

Na stánku F 32 u společnosti IMT Technologies & Solutions s.r.o. můžete letos narazit na průmyslový rentgen Yxlon Cheetah. Společně s propojením s CT rekonstrukčním software od Volume Graphics můžete nahlídnout pod pokličku nejen obráběných dílů a zajistit tak dokonalou kvalitu vašich výrobků. Nabízíme široké portfolio rentgenových stanic pro testy od nejjemnějších detailů po složité a objemné výrobky a jejich NDT kontrolu touto metodou.

Na stánku představíme také novinku v portfoliu, a to autonomní optickou inspekci Inspekto S70. Toto inspekční zařízení pro kontrolu široké škály defektů pracuje na bázi algoritmů umělé inteligence, které výrazně urychlují nastavení inspekčních podmínek. Zařízení hledá odchylky od databáze zlatých vzorků a následně na ně upozorňuje.

Optickou kontrolu bude na MSV zastupovat také digitální mikroskop Omni 3 od dodavatele Ash. Digitální mikroskop Ash, který má zobrazení ve full HD, dokáže mimo jiné kontrolované výrobky měřit, a to i v ose Z.  

K dispozici bude zájemcům vysoce odolná průmyslová keramika Doceram, u které budete moci vyzkoušet její odolnou při crash testu. Keramické komponenty se dají využít především jako centrovací prvky, doplňky pro průmyslovou automatizaci a testovací konektory.

Všechny naše exponáty i naše odborníky najdete v hale F na stánku 32, těšíme se na vaši návštěvu.

 

Datum: 25.8.2022 15:14:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště