Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

IMEXIM TS: Dodavatel řešení pro obrábění strojů s vysokou přidanou hodnotou

 


Společnost IMEXIM TS, a.s. je dodavatelem technologických řešení především v segmentu strojírenské výroby. Na česko-slovenském trhu působí od roku 1994 a zajišťuje výhradní zastoupení významných světových výrobců a jejich produktů v oblasti CNC obráběcích strojů, průmyslových mycích a odmašťovacích systémů, speciálních nástrojů, chladicích emulzí a řezných olejů, průmyslové chemie a dalších doplňkových produktů.

Společnost nabízí svým zákazníkům individuální a profesionální přístup, komplexní balíček produktů a služeb počínaje návrhem technologického řešení, následnou dodávkou stroje nebo kompletní technologie, jeho instalací, uvedením do provozu, osobní podporou při náběhu výroby a poskytováním záručního a pozáručního servisu.

Pouze kvalitní a inovativní řešení vás mohou posunout na vyšší konkurenční úroveň. Spolupracujte s těmi nejlepšími. Úzká spolupráce a upřímná komunikace vytváří dlouhodobé partnerství.

Společnost IMEXIM TS, a.s. najdete v hale F, stánek 041A, vedle našeho dlouholetého partnera, společnosti BLASER Swisslube. Představíme vám vysoce kvalitní portfolio velkých CNC obráběcích strojů, zastoupených značkami světových výrobců: IBARMIA, JUARISTI, GEMINIS, GMTK, LAGUN. Představíme vám čisticí a odmašťovací zařízení od renomovaných výrobců BvL Oberflächentechnik a TEKNOX.

Ve stánku jsme pro vás připravili zařízení pro průmyslové čištění dílů médii na bázi vody, košovou pračku NIAGARA EM 480- 1T s otáčením kolem horizontální osi.

 

 

Datum: 15.9.2022 18:43:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště