Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Hotset ČR s.r.o.

 

Optris® PI LightWeight kit

Byl vyvinut pro letecké aplikace měření teploty pomocí bezpilotních prostředků UAV (dronů). Za pomoci těchto dronů je poprvé možné nahrávat a zpracovávat radiometrická videa ve vysoké kvalitě. Tento unikátní kit se skládá z odlehčeného miniaturního PC z řady optris PI NetBox a termokamery optris PI 400/PI 450 se širokoúhlým 62° objektivem. Díky celkové hmotnosti 380 g je tento produkt nejlehčí na trhu a ideální pro použití ve spojení s drony.

Tento systém nabízí kompletní radiometrickou inspekci v rozlišení 382 x 288 pixelů při rychlosti snímkování 12 ms. Pro obsluhu dronu je generován 20 Hz videosignál, který je přenášen pomocí radiosignálu. Paralelně jsou ukládána radiometrická data při frekvenci 35 Hz na SDHC kartu. Po ukončení letu lze pomocí GigE rozhraní stahovat uložená data z miniaturního PC. Přiložený flexibilní software Optris PI Connect slouží nejen pro záznam dat, ale i pro jejich následnou analýzu. Díky přídavnému USB portu podporuje tento systém připojení HD videokamery. Prodejní cena PI LightWeight kitu je od 4900 EUR a obsahuje rozsáhlý softwarový balíček pro termografickou analýzu.

V současné době máme k dispozici i nově odlehčený set s rozlišením 640 x 480 pixelů.

Poprvé je možné paralelní použití patentovaného laserového a video cílení pro optimální přizpůsobení snímače při bezkontaktním měření teploty.

Inovativní video pyrometry optris® CSvideo 2M a CTvideo pro horké a těžko přístupné procesy

Video pyrometry optris® CSvideo 2M, optris® CTvideo 1M/2M a optris® CTvideo 3M jsou nejmodernější digitální infračervené teploměry s video cílením, které umožňují snadné zacílení snímače přes PC nebo tablet. To znamená, že inovativní infračervené teploměry s video cílením jsou

ideálně vhodné pro měření teploty v těžko přístupných procesech a aplikacích, kde je měřený objekt příliš horký pro viditelnost laserového zaměřování.

Novinka na trhu: nejmenší termokamera na světě s VGA rozlišením

Termokamera optris® PI 640 nahrává radiometrická videa a snímky s optickým rozlišením 640 x 480 pixelů. Nově vyvinutá termokamera optris® PI 640 je nejmenší termokamerou s VGA rozlišením na světě. Navíc termokamera PI 640 nabízí vynikající poměr cena/kvalita.

Prodejní cena termokamery optris PI 640 je 6800 EUR a obsahuje rozsáhlý softwarový balíček pro termografickou analýzu.

Kompaktní zařízení pro měření teploty

S tělem o rozměrech 45 x 56 x 90 mm a váhou pouhých 320 g (včetně objektivu), patří optris PI 640 mezi nejkompaktnější termokamery na trhu. V porovnání s ostatními kamerami podobných rozměrů je PI 640 jediná, která nabízí nahrávání radiometrického videa o rychlosti 32 Hz s VGA rozlišením 640 x 480 pixelů a termální citlivostí 75 mK.

Více informací na www.letecka-termovize.cz, www.hotset.cz nebo na stránkách německého výrobce www.optris.de

Datum: 9.6.2015 12:48:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště