Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Hoffmann Group: Letošní modely ukořistily prestižní iF DESIGN AWARD. Podívají se do Brna

 

Produkty značky GARANT od Hoffmann Group získaly renomovanou cenu iF DESIGN AWARD. V disciplíně „Produktový design“ byla vyhledávanou pečetí kvality oceněna řada zařízení provozů GARANT GridLine. Vítěze vybírala 67členná mezinárodní odborná porota z 6 375 přihlášek z 52 zemí. Dílenský nábytek ocenili za konzistentní koncepci designu.

Řada GARANT GridLine zahrnuje různé pracovní stoly, dílenské skříně a dílenské vozíky pro zařízení moderních průmyslových pracovišť a výrobních provozů a také nezbytné příslušenství. Porotu iF DESIGN AWARD nadchly jasné struktury, konzistentní design, vysoká funkčnost a velký počet možných kombinací.

Od různých boxů na drobné díly přes dělicí lišty s drážkami a vložky z tvrzené pěny až po skříně a pracovní stoly, vše zapadá dohromady jako díly stavebnice. Nástroje značky GARANT získaly v uplynulých deseti letech 37 cen z oblasti designu za funkční, ergonomický a tvarově dokonalý design.

Cenu iF DESIGN AWARD každoročně uděluje nejstarší nezávislá instituce na světě, iF International Forum Design GmbH v Hannoveru. iF DESIGN AWARD je již 66 let uznávanou globální značkou, pokud jde o vynikající konstrukční řešení. Značka iF je mezinárodně etablovaným symbolem pro vynikající díla z hlediska designu a patří k nejdůležitějším cenám v oblasti designu na světě.

Autor:

Datum: 12.9.2019 9:12:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště