Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Hexagon Manufacturing Intelligence: výrobce a dodavatel 3D měřicích systémů pro zajištění kontroly kvality

 

Hexagon Manufacturing Intelligence je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení pro inspekci kvality a řešeních pro zpracování naměřených dat. Poskytuje měřicí systémy pro celou řadu průmyslových oborů: automobilový a letecký průmysl, dopravní a zemědělskou techniku, energetiku, elektroniku, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších.

Hexagon Manufacturing Intelligence zve k návštěvě své expozice v pavilonu F, na stánku č. 17.

Společnost Hexagon pro návštěvníky letos připravuje prezentaci několika typů měřicích ramen Absolute Arm. Mimo přenosného dotykového měření bude k vidění špičkový skener AS1 pro rychlé skenování libovolných dílů bez složitých nastavení a plošný skener RS-SQUARED po nejrychlejší skenování velkých ploch. 

        

Jako novinku budou mít zákazníci možnost v ČR poprvé vidět nejsnáze přenositelný laser tracker Leica Absolute Tracker AT500 a jako součást robotické buňky Leica Absolute Tracker AT960 se skenerem AS1

Pro skenování malých dílů s přísnými tolerancemi bude součástí expozice skener se strukturovaným světlem PrimeScan.

Ze stacionárních měřicích strojů návštěvníci uvidí Global S Chrome se skenerem HP-L-10.10, který poskytuje maximální výkon měření a nabízí i široké možnosti automatizace a integrace do výrobních buněk. Skener HP-L-10.10 kombinuje vysokou přesnost a rychlost skenování. V kombinaci se softwarem PC-DMIS operátorům významně ulehčuje přípravu měřicích programů tvarových dílů.

Dalším exponátem bude multisenzorový měřicí stroj Optiv M 3.2.2 Vision+ kombinující optické a dotykové měření, který nachází své využití při měření dílů s velmi malými prvky.

Více informací najdete na www.hexagonmi.com   

 

 

Datum: 30.8.2022 14:47:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště