Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Hexagon Manufacturing Intelligence: Přední světový výrobce a dodavatel 3D měřicích systémů

 

Hexagon Manufacturing Intelligence je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení a řešení pro zpracování naměřených dat. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a tvarů výrobků. Řešení nachází uplatnění v celé řadě oblastí: v automobilovém a leteckém průmyslu, dopravní a zemědělské technice, energetice, elektronice, medicínských technologiích, těžkém průmyslu, obrábění a mnohých dalších.

Hexagon Manufacturing Intelligence zve k návštěvě expozice v pavilonu F, na stánku č. 055.

Na veletrhu bude prezentovat novinky, které výrobcům pomohou zvýšit kvalitu a produktivitu výrobního procesu.

Návštěvníci se můžou těšit např. na průlomový laserový skener AS1, první skener na světě určený pro vysoce přesné 3D snímání objektů s extrémním rozlišením a produktivitou a který lze použít s více hardwarovými platformami.

        

Z přenosných měřicích systémů uvidí 7osé rameno Absolute Arm s výše zmíněným skenerem AS1. Dále připravuje skener se strukturovaným světlem Aicon PrimeScan. Nebude chybět ani robotizovaný Leica Absolute Tracker, doplněný taktéž o AS1 pro ruční skenování.

        

Ze stacionárních souřadnicových měřicích strojů bude prezentován Optiv M 3.2.2, který se flexibilně dokáže přizpůsobit chytrým technologiím a neustále se měnícím výrobním požadavkům. Dále systém Global S pro specifické potřeby inspekce ve výrobě.

   

Na stánku Hexagon bude také zastoupeno portfolio sond pro měření v obráběcích strojích.

 

Datum: 28.10.2021 14:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště