Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

HENNNLICH, sto let tradice v oboru


Tradičním vystavovatelem na MSV je už desítky let litoměřický průmyslový distributor a výrobce průmyslových zařízení HENNLICH s.r.o. Firma HENNLICH vznikla v roce 1922 v Duchcově, letos tedy slaví přesně 100 let od svého založení a je součástí mezinárodní skupiny HENNLICH.


Kromě českých Litoměřic má sídla i v Rakousku, kde je její centrála, pobočky ale najdete v celkem 17 zemích Evropy. Nabízí velký rozsah řešení pro mnoho průmyslových odvětví (strojírenství, potravinářství, zemědělství, chemický průmysl atd.), ale v jejím záběru najdeme třeba i speciality jako je průmyslová automatizace a robotizace, komponenty pro důlní hydrauliku či hydraulické akumulátory nebo tepelnou techniku (vč. tepelných čerpadel).

V expozici HENNLICH jsme se zeptali Ing. Jaroslava Veleckého, product managera společnosti, co by v letošní expozici vypíchl?

„Máme obrovský záběr, takže je těžké se omezit jen na konkrétní kategorii a jednu věc. Ale letos zde předvádíme třeba hodně produktů z oblasti kolaborativní robotiky. To jsou automatizovaná pracoviště, která jsou koncipována pro přímou spolupráci s člověkem. Na rozdíl od průmyslových robotů, které pracují ve vyhrazeném prostředí, umožňuje koncepce kolaborativních robotů splnění bezpečnostních požadavků a bere tedy ohledy na své lidské spolupracovníky. HENNLICH jako dodavatel mj. prvků pro pneumatickou automatizaci, lineárního vedení a dalších klíčových komponent pro automatizaci dokáže dodat zákazníkům řešení na míru a zvýšit tak jejich konkurenceschopnost.“

Pokud si chcete prohlédnout celý stánek, podívejte se na video stream z prvního dne strojírenského veletrhu.

 

Datum: 6.10.2022 8:57:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště