Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

HASCO představí inovace

 

Jako dodavatel kompletního sortimentu s portfoliem více než 100 000 výrobků dodává společnost HASCO vše z jednoho zdroje a přispívá tak ke zvýšení efektivity a hospodárnosti moderní výroby forem.


Kromě mnoha novinek a dalšího vývoje se společnost HASCO na MSV 2022 zaměří na digitalizaci.

HASCO Digital

Budou představeny všechny hlavní novinky, jako jsou uživatelsky přívětivé nástroje, aktualizace aplikace HASCO, zajímavé funkce CAD a další digitální služby, které usnadňují každodenní práci.

Technologie normalizovaných dílů

Rozsáhlý program temperace forem, který byl rozšířen o řadu nových výrobků z nerezové oceli, nabízí širokou škálu konstrukčních řešení. Nový temperační USA-Systém umožňuje bezpečné přeshraniční propojení různých přípojek a systémů.

V oblasti odformování doplňují nabídku nové vyhazovací kolíky pro odvzdušnění dutin a vyhazovací kolíky z kvalitní oceli HSS. Pro aditivní výrobu složitých součástí nabízí společnost HASCO kovový prášek z ocelí jakostí 1.2709 a 1.4404.

Loc Check A5900/ umožňuje kdykoli rychle a snadno lokalizovat polohu vstřikovací formy, a to kdekoli na světě, kde je síť GSM.

Technologie Hot Runner

Těžištěm technologie hot runner je inovativní zařízení Streamrunner®. První aditivně vyráběný systém horkých kanálů na světě nabízí zcela nové a prostorově úsporné možnosti uzavíratelných trysek.  

Nové trysky s variabilním ústím a kontaktními plochami umožňují teplotní rovnováhu specifickou pro danou aplikaci s maximální odolností proti opotřebení.

S novinkami HASCO se seznámíte naživo na veletrhu MSV/Plastex 2022 v hale G1, stánek 035.

 

Datum: 7.9.2022 17:04:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště