Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

HARTING s.r.o.

PAV C 001

MICA (Integrated Industry Computer Modular Industry Computing Architecture) je první komerčně dostupná modulární platforma tvořená otevřeným hardwarem a softwarem umožňující rychle a efektivně realizovat nejrůznější řídicí a komunikační úlohy v průmyslu.

MICA je malé, ale masivní zařízení s konektory M12 a krytím IP67 odolné proti vibracím: lze ho používat na běžných strojních zařízeních, v logistických nebo výrobních oblastech a u železničních a silničních vozidel – a to online i offline. Digitální síťové aplikace lze tedy posunout až přímo na místo sběru dat pro účinnější řízení výrobních procesů, prediktivní údržbu a dokumentaci procesních dat a využít přínosu Industry 4.0.

HARTING v současnosti nabízí 6 typů: Basic, EtherCat, Profinet, USB, RFID, Energy a postupně přibývají další. Kromě nich vznikají další zákaznické varianty zcela v jejich režii, většinou proto, aby přijímala jejich specifická primární data a předzpracovala je do požadované digitální podoby vhodné pro hromadné zpracování, vyhodnocení a uložení na centrální úrovni.

www.harting.cz

Datum: 5.9.2017 8:24:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště