Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

HAIMER: Vysoce přesné produkty pro obrábění kovů

 

HAIMER je rodinná středně velká společnost v Igenhausenu u Augsburgu v Bavorsku. Vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní, vysoce přesné produkty pro obrábění kovů mimo jiné pro automobilový průmysl, letectví, energetiku, železniční dopravu a všeobecné strojírenství.

Kromě široké škály nástrojových držáků ve všech běžných rozhraních a délkách, řezných nástrojů z monolitního karbidu, strojů v oblasti smršťovací a vyvažovací techniky a 3D měřicích přístrojů nyní sortiment zahrnuje také přístroje pro přednastavení nástrojů. Hlavní obor společnosti: měřicí technika, 3D-senzory a centrovací zařízení, rychlé a přesné polohování a měření obrobků a upínacích systémů.

HAIMER nabízí průkopnická řešení pro celý proces obrábění. Od efektivní a profesionální manipulace s nástroji přes smršťovací, vyvažovací a přednastavovací technologii nebo samotné obrábění – s technologicky vyspělými držáky nástrojů a čelními frézami z tvrdokovu. U společnosti HAIMER kupujete nejen produkt, ale i úplné a konzistentní řešení.

Jako evropský lídr na trhu v oblasti upínací techniky nástrojů s denní kapacitou cca 4 000 nástrojových držáků je pro Haimer technologický náskok výrobků velmi důležitý, a proto investuje až 8 % obratu do výzkumu a vývoje.

 

Datum: 16.6.2022 13:17:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště