Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

HABRA bude prezentovat výrobky značky DELFIN

 

HABRA s.r.o., působí na českém trhu již téměř 20 let. Firma se specializuje na prodej čistících strojů. Od začátku spolupracuje se značkou Kärcher, přičemž jejich spolupráce trvá dodnes a HABRA je autorizovaným prodejcem a servisem.

Od roku 2005 také firma zastupuje výrobce špičkových vysokotlakých čerpadel INTERPUMP Group, v jejichž portfoliu jsou značky INTERPUMP a PRATISSOLI. A od roku 2013 je výhradním zastoupením výrobce průmyslových vysavačů DELFIN.

Součástí činnosti je návrh a realizace vysokotlakých rozvodů a centrálních vysavačových rozvodů. K těmto technologiím dodává firma i stroje stavěné na míru pro daného zákazníka. V poslední době se aktivity společnosti rozrostly o nabídku pneumatické dopravy sypkých materiálů DELFIN.

 U všech značek zajišťuje firma záruční i pozáruční servis.

Na MSV v Brně bude HABRA jako tradičně prezentovat výrobky značky DELFIN. DELFIN je rodinná firma, která vyrábí špičkové profesionální průmyslové vysavače již 30 let. V sortimentu má více jak 150 základních modelů v různých modifikacích. Neustálý důraz na vývoj, kontrolu kvality a služeb udělal z Delfinu jednu z nejlepších značek na světě. Tým expertů se stará o komplexní projekty a přizpůsobování produktů zákazníkům na míru.

Na stánku HABRA v pavilonu V (stánek č. 169) najdete klasické vysavače na prach, vysavače na oleje a emulze, vysavače ATEX, ukázku pneumatické dopravy aj.

 

Datum: 21.10.2021 16:45:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště