Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Haberkorn Ulmer s.r.o.

 

Haberkorn Ulmer s.r.o. opět představí své prezentační vozidlo.
Na volné ploše před pavilonem V bude letos opět umístěno prezentační vozidlo s ukázkami stavebnicového systému hliníkových profilů item. Z aktuálních novinek můžeme zmínit především nové komponenty trubkového stavebnicového systému LPS pro aplikace štíhlé výroby. Pomocí tohoto systému lze snadno realizovat různé typy montážních stolů, zásobníkových regálů, mobilních vozíků apod. Další zajímavou novinkou je pak stavebnicový systém XMS pro návrh konstrukcí do čistých prostor, jehož prvky jsou navrženy tak, aby vlastní konstrukce splňovala zvýšené nároky na izolaci vůči okolnímu prostředí z pohledu nečistot i hluku.

Kromě uvedených novinek bude součástí prezentace také ukázka ocelového ochranného oplocení Axelent – průmyslové oplocení splňující požadavky na pevná oplocení vyplývající ze směr­nice pro strojní zařízení 2006/42/ES.

Celá prezentace pak bude doplněna ukázkou dopravníkových systémů. Samotný stánek zaměřený na dopravníky najdete v pavilonu A2. Zajímavou novinkou zde bude exponát prezentující různé možnosti provedení dopravníku – pásový, řemenový, řetězový, modulární, destičkový, lomený nebo se zatáčkami.

Pro bližší informace navštivte náš stánek na MSV Brno, případně nás kontaktujte.
www.haberkorn.cz

Datum: 10.1.2016 9:18:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště