Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GUMEX, spol. s r.o.


ELEKTRICKY VYHŘÍVANÁ HADICE S KONCOVKAMI
Hadice, která je v obalu z pěněného PVC, zabraňujícímu prodření a sloužícímu jako tepelná izolace. Hadice je opatřena automatickým termoregulačním zařízením. Mezi hadicí a izolací je navinut termální článek složený ze dvou drátků. Automatická regulace teploty je řízena termoelektrickým článkem. Při změně teploty se mění odpor mezi drátky a tím se mění hodnota protékajícího proudu tímto článkem. Čím větší proud protéká drátky, tím více je hadice a médium v ní přepravované zahříváno. Uvedená aplikace je vhodná pro napájení 230 V a lze dosáhnout maximální teploty 40 °C. Tato aplikace je určena pro transport vody v extrémních arktických podmínkách a byla vyvinuta přímo pro mobilní zařízení švédské armády. Nejedná se o standardní aplikaci, pokud zákazník poptával něco podobného, je vždy nezbytně nutné vědět o jakou kapalinu, teplotu, rozměry a délky se jedná. Takovéto aplikace vycházejí ze specifických poptávek zákazníků v závislosti na jejich požadavcích pro použití. Obecně lze říci, že výše popsaný systém byl vyvinut pro dodávky tekutin ve specifických teplotních podmínkách.

NANÁŠENÍ SAMOLEPICÍ VRSTVY NA PLOŠNÉ MATERIÁLY
Pomocí laminovacího zařízení je možno opatřit plošné materiály z kompaktní, nebo mikroporézní pryže samolepicí vrstvou. Samolepku tvoří lepicí vrstva nanesená na nosné fólii. Pro zlepšení mechanických vlastností může být lepicí vrstva ještě vyztužena mřížkou. Tímto způsobem lze laminovat samolepicí vrstvu také na ostatní materiály, jako jsou kůže, koženka, plastové materiály a textilní látky. Vrstvu lze nanášet i současně z obou stran. Maximální šířka laminovaného materiálu je 1.500 mm.

TVAROVÉ ŘEZÁNÍ PLOŠNÝCH MATERIÁLŮ NA DIGITÁLNÍM PLOTRU
Tvarové vyřezávání je prováděno vícenástrojovou hlavou se speciálními noži, umístěnou na pohyblivém portálu. Materiál je uložen na stole o rozměru 1.550 mm x 1.550 mm s posuvným pásovým dopravníkem. To umožnuje řezat i materiál delší než je pracovní plocha stolu. Na místě je materiál přidržován podtlakem vytvářeným vakuovou pumpou. Celý proces je řízený automaticky pomocí vytvořeného programu. Maximální tloušťka řezané mikroporézní pryže je 100 mm. Na plotru je možno kromě pryže řezat i kůže, fólie, textilie, plsti, papír, plasty a různé typy obalových a izolačních materiálů, včetně nanesené samolepicí vrstvy.

www.gumex.cz

Datum: 10.1.2016 9:18:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště