Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GF Machining Solutions s.r.o.

GF Machining Solutions je přední světový dodavatel strojů, technických řešení a služeb nejen pro výrobce nástrojů a forem, ale také pro výrobce přesných dílů. Portfolio zahrnuje elektroerozivní stroje, vysokorychlostní a vysokovýkonná frézovací centra včetně upínacích a paletizačních systémů, 3D laserových texturovacích strojů a vřeten, jakož i řešení pro obrábění, automatizaci, služby, spotřební materiál a digitalizační řešení. GF Machining Solutions je celosvětově působící divize skupiny Georg Fischer Group (Švýcarsko) a má své vlastní pobočky v 50 lokalitách po celém světě.

Vystavovaný stroj MILL S 400

Mokré obrábění grafitu
Technologie mokrého obrábění grafitu společnosti GF Machining Solutions rozšiřuje možnosti využití vysokorychlostních frézovacích center používaných pro výrobu grafitových elektrod. Tyto stroje je tak nyní možné využívat i pro frézování obrobků z mědi, hliníku či oceli.

Přínosy mokrého obrábění grafitu
Testy prokázaly, že grafitové elektrody lze obrábět s použitím chladicí kapaliny a bezproblémově využívat při hloubení, a to s mnoha výhodami oproti tradičnímu suchému obrábění. Provoz frézovacího centra je mnohem čistší, uživatel po vyfrézování obdrží čistou elektrodu, což je velmi příjemné při jejím následném měření a aplikaci, a také opotřebení fréz je nižší. Rozhodující výhodou však je, že na stejném stroji je možné obrábět nejen grafitové elektrody, ale i součásti z mědi, hliníku a oceli. Stroj tak může být mnohem lépe využíván, což umožní řadě nástrojáren přejít na grafitové elektrody a využívat výhody tohoto materiálu.

www.gfms.com/cz

Datum: 29.5.2018 8:44:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště