Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

GF Machining Solutions: Poskytovatel obráběcích strojů

 

GF Machining Solutions je jedním z předních světových poskytovatelů kompletních řešení pro výrobce přesných dílů, nástrojů a forem. Portfolio firmy zahrnuje stroje pro frézování, EDM, laserové texturování, laserové mikroobrábění a pro aditivní výrobu. Kromě toho tato divize nabízí vřetena, automatizaci, upínací systémy a digitalizovaná řešení podporovaná bezkonkurenčním zákaznickým servisem a podporou. Díky svým technologiím divize dosahuje pokroku v energeticky efektivní a čisté výrobě.

CUT P 550 Pro: Přesnost, stálá kvalita, výkonnost

 Se spolehlivou mechanikou, pokročilými funkcemi a novým rozhraním HMI přináší nová řada CUT P PRO nepřekonatelnou přesnost a výkonnost elektrojiskrového obrábění.

MILL E 700 U

Stroj MILL E 700 U přináší vyšší kapacitu obrábění a lepší výkon při obrábění díky robustnější základně stroje. Díky rozšířenému rozsahu otáčení, který nyní dosahuje – 65° až 120° a možnosti zakládání dílů o hmotnosti až 450 kg na naklápěcí otočný stůl umožňují tato řešení řady U svým uživatelům vyrábět širší škálu dílů a nástrojů než jakýkoli jiný stroj, který je v současnosti dostupný na trhu. Základem je tuhá a stabilní konstrukce s rámem ve tvaru C vyrobená z litiny. Díky širokým vedením, otočnému stolu s dvojí boční podporou a optimální úrovní odvodu třísek umožňuje tento stroj výrobu kvalitních dílů a vyznačuje se spolehlivostí provozu. Ať už jste malá dílna nebo sériový výrobce dílů, jsou tyto stroje tím správným řešením, které vám pomůže vyrovnat se s mnoha různými požadavky plynoucími z automobilového průmyslu, energetiky a strojírenství obecně.

 

Datum: 9.5.2022 14:08:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště