Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

GeorgRender: Výrobce a distributor čisticích a odmašťovacích zařízení z nerezové oceli

 

Více než 40 let vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme čisticí a odmašťovací zařízení z nerezové oceli. Naše zařízení jsou denně v nasazení, a tak dokazují svou výkonnost a vysokou kvalitu u čištění v průmyslu. Základem je náš standardní program, který lze doplňovat příslušenstvím, opcemi a mnoha různými komponenty a zařízení tak přizpůsobit přesným potřebám zákazníka. Pro nás je důležité produkovat zařízení podle nejrozličnějších požadavků průmyslových odvětví stejně však pro individuální potřeby zákazníka a nabízet optimální řešení. Náš cíl je prostřednictvím společných konceptů vyvíjet stále dokonalejší čisticí zařízení. Vyrobíme Vám zařízení podle vašich představ, možností a odpovídajíc Vašim dílům k čištění. S našimi čistícími zařízeními budete dosahovat trvalé a prvotřídní výsledky.

Naše čistící zařízení jsou určena pro čištění a odmašťování nejen kovových dílů v průmyslové výrobě, ale i dílů plastových, různých slitin, slinutých karbidů, kabelů a podobně.

S vhodným čistícím prostředkem a správným nastavením koncentrace, teploty a času si naše mycí boxy poradí tak jako v novovýrobě od běžných obráběcích a konzervačních emulzí a olejů, tak i při údržbě, opravách a kompletních repasech dílů od nejrozličnejšího a nejodolnějšího znečištění. 

 

Pro čištění komplikovaných dílů s členitými povrchy, dutinami apod. a pro malé, volně sypané díly je vhodné točení košů kolem horizontální osy (typová řada "C", "TH" a "VL GE"). 

V případě zájmu vám bezplatně zapůjčíme kompletní testovací zařízení na zkoušku přímo do vašich výrobních prostor. 

 

 

Datum: 30.10.2021 12:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště