Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

GABEN PACKAGING LIVE - hračky z MSV do nemocnic

 

Balicí linka na MSV v Brně už patří mezi tradiční program a v každém roce připravujeme něco nového. Produkt s českou stavebnicí měl v loňském roce takový úspěch, že i letos spojili síly výrobci hraček, partneři, organizátoři i PPL a projekt "balení hraček" se bude na MSV opakovat. Tentokrát poputují stavebnice z pavilonu Z přímo do dětských oddělení nemocnic. 


Mezinárodní strojírenský veletrh se koná 9. - 13. října 2017 na brněnském výstavišti a GABEN PACKAGING LIVE zde poběží 4 x denně. Návštěvníci shlédnou v přímém přenosu proces balicí linky od balení, přes značení, manipulaci až po paletizaci a distribuci. Baleným produktem budou hračky značky SEVA, které budou doručeny přímo z veletrhu dopravní společností dětem do dětských oddělení nemocnic. Připraveny jsou nejen soutěže pro návštěvníky ve skládání stavebnic, ale také losování o ceny a ochutnávka pečiva Breadway v projektové kavárně. Generálním partnerem je společnost GABEN, spol. s r.o. Partnery projektu jsou: Klimasoft s.r.o., ONDRÁŠEK INK-JET SYSTÉM spol. s r.o., TECHNOLOGY s.r.o., FANUC Czech s.r.o., EKOBAL, spol. s r.o., ZDVIH servis s.r.o., BENEŠ a LÁT a. s., Mátl & Bula, s.r.o, Moneta Money Bank, dodavatelem primárních krabic je Tiskárna Didot, spol. s r.o., dodavatelem kartónových krabic je společnost THIMM Packaging a dopravní společnost, která hračky doveze dětem je firma PPL CZ s.r.o., projektovou kavárnu i letos zaštítí BREADWAY STORES, s.r.o. Letos se linky zúčastní také Francouzsko - česká obchodní komora, jejímiž členy je firma EQUICom, s.r.o., která linku organizuje. 

Prvním strojem, který na balicí lince uvidíte je X-bag společnosti TECHNOLGY s.r.o., který zabalí volně sypané stavebnice do primárního obalu – polyethylenového sáčku. Robot Fanuc M-20iB/25C, který dodala společnost Klimasoft s.r.o., vybere správnou krabičku, do které spadne zabalená hračka a přenese ji na pás, automaticky je v tomto kroku krabička označena příjemcem – nemocnicí – a to ink-jetovou tiskárnou 9405 od společnosti ONDRÁŠEK INK-JET SYSTÉM spol. s r.o. Krabičky s plnobarevnou grafikou našich partnerů dodala Tiskárna DIDOT z Brna. Primární označená krabička s hračkou pokračuje svou cestu do dalšího stroje od firmy TECHNOLOGY a tím je balící stroj PRATIKA 56 CSS se smrštitelným tunelem pro balení výrobků do polyofinické fólie. Úplnou novinkou v lince je letos robot Fanuc Arc Mate 0iB, který nejenže poskládá přepravní krabice od firmy THIMM, ale zároveň do této krabice vloží primární krabičku s hračkou. Do jedné přepravní krabice se vlezou čtyři primární krabičky. Než se krabice vloží na paletu, je nutné ji zalepit, o to se postará automatický lepící stroj od TECHNOLOGY a to typ GP 47 F. Posledním robotem na lince je Fanuc M-20iA/35M, který zalepené krabice přesune na paletu. Automatický ovinovací stroj ROTOMATIC LOGO celou paletu ovine potištěnou průtažnou fólií, na které může být jakákoliv reklama. Vysokozdvižný vozík společnosti Mátl&Bula pak ovinutou paletu převeze do dodávky přepravní společnosti PPL. Celý koloběh se tak uzavře a zabalené hračky se převezou na dětská oddělení nemocnic, které navrhli naši partneři. Jedná se o tyto nemocnice:

Dětská nemocnice Fakultní nemocnice Brno
Klinika dětského lékařství Fakultní nemocnice Ostrava
Dětská klinika FN Olomouc - Hematoonkologické oddělení
Pediatrická klinika Thomayerovy nemocnice
Dětské oddělení Vsetínské nemocnice

www.packaginglive.cz

Datum: 2.10.2017 11:05:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště