Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

GABEN PACKAGING LIVE: Balicí linka v novém stylu

 

Tradiční doprovodný program Mezinárodního strojírenského veletrhu přichází letos do pavilonu A2 v inovované formě. Pod názvem GABEN PACKAGING LIVE se představí nejen jiné balené produkty, ale také noví partneři a celkově jiný koncept expozice. „Bude působit jako jeden velký open space s posezením v kavárně v designovém nábytku,“ prozradila organizátorka projektu Michaela Zachová z agentury Equicom. „Vyšli jsme tak vstříc přáním našich partnerů, aby při komentovaných ukázkách linky působila expozice jako jeden společný celek. Podařilo se nám navázat spolupráci s designérským studiem TOKA,“ doplnila.

Letos máme několik nových partnerů, ať už je to již zmiňované studio TOKA nebo KOFOLA, která do projektu dodává balené plechovky oblíbeného nápoje. A protože se přímo nabízelo připojit k balení plechovek i speciální otvíráky, je proto další z nových firem Servis centrum, jejichž stroje potisk plnou barvou na relativně malé předměty realizuje. Kofoly se pak budou v krabicích Thimm distribuovat do vybraných transfúzních stanic jako poděkování a podpora pro dárce krve.

Novým partnerem linky je letos i společnost Mettler-Toledo, s.r.o., která je dodavatelem vysoce kvalitních a přesných vah, nebo společnost TECH-CON, která dodává komponenty pro průmyslovou automatizaci, mj. savky a úchytky pro roboty.

Vedle těchto „nováčků“ najdeme v lince partnery tradiční – generálním partnerem bude opět společnost GABEN, která se zabývá identifikací jak balených produktů, tak celých palet s pomocí RFID technologií a QR kódů a na linku poskytuje i oblíbené dotykové displeje G-TOUCH. Dodavatelem značení na krabice bude opět společnost ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM, plně ovinovací stroj dodá firma EKOBAL, na lince budou přítomny roboty FANUC, které naprogramuje a propojí společnost KLIMASOFT Robotics, s.r.o. Na veletrhu představí nový monitorovací systém těchto špičkových japonských robotů. Nebudou chybět vysokozdvižné vozíky firmy Mátl&Bula a poskytovatel finančních služeb Moneta Leasing.

Komentované ukázky balicí linky uvidí návštěvníci 4x denně vždy v sudou hodinu, jako vždy je čeká i losování o věcné ceny a suvenýry.

Více na www.packaginglive.cz

 

GABEN, s.r.o.
Společnost Gaben je ryze česká společnost, která vyvíjí a vyrábí ucelená řešení a dodává jednotlivé produkty pro automatickou identifikaci. V tomto oboru představuje absolutní špičku. Mimo jiné disponuje servisním oddělením a díky tomu zajišťuje nejen záruční, ale také pozáruční servis. Specializuje se na snímače čárových kódů, mobilní terminály, průmyslové dotykové terminály, RFID, tiskárny a aplikátory etiket.

Na letošní lince představí oblíbeny průmyslový dotykový all-in-one terminál GBTouch, v nové rozměrové řadě a také v nových barevných variacích. GBTocuh již léta nachází využití zejména při odvádění výroby na výrobních a balicích linkách. V rámci "Průmyslu 4,0" je ideálním nástrojem pro potřebu zobrazování výrobní dokumentace při zavádění bezpapírové výroby. Společnost Gaben bude předvádět také automatický aplikátor etiket s výsuvným ramenem, který označí zabalenou paletu etiketou s RFID čipem, tzv. SmartLabelem.  

Ve všech fázích výrobní linky uvidí návštěvníci veletrhu v praxi produkty k snímání a automatické identifikaci z portfolia společnosti.

www.gaben.cz

ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM, s.r.o.
Tradice, vynikající produkty, kvalita služeb a snaha maximálně uspokojit zákazníka. Takto lze ve stručnosti charakterizovat hodnoty této společnosti, která se stala jedním z největších dodavatelů špičkové techniky pro označování výrobků ve všech výrobních oborech. Zákazníky této firmy jsou významné podniky rozličných oborů. Více než 90 % produkce veškerých elektrických kabelů vyrobených v České republice je popisováno právě těmito vynikajícími zařízeními. Hlavní činností je prodej popisovacích zařízení francouzské firmy Markem-Imaje – jednoho z největších výrobců ink-jet tiskáren na světě. Zajišťují prodej, instalaci, zaškolení, záruční a pozáruční servis, ale také dodávky veškerého spotřebního materiálu. Firma ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM dále dodává kontaktní značící zařízení, termotransferové tiskárny nebo aplikátory etiket včetně instalace a servisu.

www.ondrasek.cz

KLIMASOFT Robotics, s.r.o.
Česká společnost Klimasoft RobotiCS s.r.o. vznikla na základě úspěšného více než desetiletého působení slovenské společnosti Klimasoft s.r.o. v oblasti průmyslové automatizace na slovenském a českém trhu. Rostoucí množství projektů realizovaných v české republice nás dovedlo k založení samostatné pobočky. Disponujeme týmem zkušených konstruktérů, projektantů a programátorů. Specializujeme se na robotické aplikace pro různá odvětví průmyslu. Pro naše zákazníky realizujeme komplexní dodávky robotizovaných pracovišť od prvotního návrhu, přes realizaci a instalaci a po následnou podporu a servis.

www.klimasoft.com

EKOBAL, s.r.o.
Firma Ekobal s.r.o. byla založena v polovině roku 1993 jako organizace navazující na zkušenosti společnosti Pragometal s.r.o. v oblasti technologie balení do průtažné fólie. Dnes patří mezi leadery na českém trhu a svým postavením patří mezi největší dodavatele obalových materiálů a výrobce balicí techniky s vlastním vývojovým střediskem. Působí nejen v České republice, ale i na Slovensku nebo v Polsku. Ekobal se specializuje zejména na technologie paletizačního a skupinového balení nebo na výrobu předepnuté fólie FlexLight, ve kterých udává trend. Produkty firmy Ekobal jsou vyráběny nejmodernější technologií a díky neustálým inovacím výrobních procesů dokáže firma udržovat náskok před konkurencí. 

www.ekobal.cz

SERVIS CENTRUM
Servis centrum je rodinná obchodní a technologická firma s tradicí. Již téměř 30 let zajišťuje zákazníkům podporu pro sítotiskovou technologii, tamponový a digitální tisk. Spolupracuje se špičkovými dodavateli – MARABU, KIWO, SEFAR, TECA-PRINT a dalšími. Jejich cíl je kvalitní a efektivní tisk a v provozech svých zákazníků. V rámci vývoje společnosti se od roku 2015 zabývají automatizací tiskových a manipulačních procesů. Stali se certifikovaným systémovým integrátorem špičkových japonských robotů FANUC. Protože znají dobře tiskové technologie, dokážou navrhnout vhodná řešení pro automatizaci vašeho tiskového procesu a související manipulace.

www.sc-brno.cz

Mettler-Toledo, s.r.o.
Společnost METTLER TOLEDO je předním světovým dodavatelem průmyslových vah, terminálů a kontrolních zařízení do výrobních linek. Odolávat prostředí a zachovat si vysokou přesnost a spolehlivost dokáží v náročných průmyslových podmínkách jen nejodolnější a důmyslně zkonstruované přístroje. Společnost METTLER TOLEDO je známá špičkovou kvalitou a vysokou přesností svých váhových a kontrolních řešení pro chemický, farmaceutický, potravinářský průmysl, výrobce OEM, přepravu a logistiku, výrobu a mnoho dalších odvětví. Nabízí široké spektrum zařízení pro in-line kontrolu Vašich výrobků a maximální efektivitu a spolehlivost procesů. Přináší nejmodernější technologie vážení v pohybu, detekci kovů a rentgenové systémy Safeline či optické kontrolní systémy.

www.mt.com/cz/cs

Tech Con Czech Republic, s. r. o. 
Společnost Tech Con Czech Republic, s. r. o. poskytuje komplexní řešení v rámci průmyslové automatizace. Jejich specializací jsou dodávky periferií k robotům napříč průmyslovými odvětvími, odebírací hlavy a střižné stanice pro plastikářský průmysl (EOAT) a vakuová manipulační technika. Při realizaci projektů spolupracují s předními světovými výrobci, což firmě umožňuje dodávat zařízení na nejvyšší technické úrovni. Jejich prioritou je individuální a osobní přístup ke každému zákazníkovi a jeho potřebám.

www.tech-con.cz

Mátl & Bula spol. s r.o.
Firma Mátl & Bula, spol. s r.o. se zabývá službami v oblasti manipulační techniky, výrobou a prodejem hydraulických prvků, těsnění a techniky pro řezání a obrábění stavebních materiálů. Vše od navržení vhodného systému až po dodání a vybavení kvalitní technikou, zaškolení obsluhy záručního a pozáručního servisu. V rámci samotného skladování nabízí automatické regály, které vychystávají materiál až k rukám skladníka.  Nezávisle na manipulační technice se zabývají prodejem, servisem a zajišťováním těsnících prvků pro hydrauliku a pneumatiku, tlakoměrů, výrobou hydraulických hadic, výrobou a opravami hydraulických válců a hydraulických prvků, včetně poradenské činnosti v tomto oboru.

www.matl-bula.cz

TOKA, a.s.
Společnost Toka, a.s. patří již 25 let k předním českým dodavatelům kancelářského a bytového nábytku. Za posledních 5 let jsme vyrostli v jednoho z nejsilnějších dodavatelů komerčních interiérů s obratem přes sto milionů korun. Spoléháme se nejen na své architekty a designery, ale také spolupracujeme s předními českými i zahraničními designery. Díky profesionálnímu týmu se nám dlouhodobě daří nejen na domácím trhu, ale také v zahraničí. Prostřednictvím schopnosti dodávat interiéry na míru vč. výroby atypických kusů nábytku jsme schopni uspokojit i nejnáročnější klienty. Jako úspěšná společnost se také snažíme podporovat mladé talenty v oblasti designu, ale také pomáháme českému sportu. Uplynulé roky se nesly ve znamení hesla: „don't crowd your space, create it“. Pro další etapu naší práce jsme zvolili motto: „more than an office“.

www.toka.cz

Kofola ČeskoSlovensko, a.s.
Společnost Kofola ČeskoSlovensko je jeden z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů s deseti výrobními závody na pěti evropských trzích. Do produktového portfolia společnosti v ČeskoSlovensku patří tradiční kolový nápoj s originální recepturou Kofola, pramenitá voda Rajec, řada sirupů Jupí, hroznový nápoj Vinea, dětské nápoje Jupík, energetický nápoj Semtex a další tradiční československé značky Chito, Top Topic a Citro Cola. V licenci vyrábí a distribuuje Royal Crown Colu a Orangina. Je výhradním distributorem značek Evian a Badoit pro Českou a Slovenskou republiku a oficiálním distributorem tradiční minerální vody z léčivého zdroje Vincentka pro české maloobchody a gastronomii. Exkluzivně také distribuuje v České republice a na Slovensku produkty společnosti Rauch. Do skupiny Kofola patří i síť UGO, dále pak LEROS, tradiční český výrobce směsí z léčivých rostlin, a slovenská minerální voda Kláštorná Kalcia. Nejnovějším přírůstkem do rodiny Kofola je společnost Espresso, která už přináší na český trh nejen špičkovou kávu Café Reserva, ale i prémiové čaje Dilmah a tomu odpovídající servis a kulturu.

www.kofola.cz

Thimm Packaging
Firma patří do Skupiny THIMM, vedoucího poskytovatele obalových řešení a distribuce zboží. Portfolio firmy zahrnuje přepravní a prodejní obaly z vl- nité lepenky, prodejní stojany, obalové systémy z různých materiálových kombinací a tiskové produkty pro další průmyslové zpracování. Spektrum nabídky doplňuje paleta služeb týkající se obalového segmentu v rámci dodavatelského řetězce. K okruhu zákazníků patří koncerny vyrábějící značkové zboží napříč všemi obory. Rodinný podnik zaměstnává přes 3000 zaměstnanců v 19 závodech v Německu, Česku, Rumunsku, Polsku, Francii a Mexiku. 

www.thimm.cz

Moneta Leasing
Je členem koncernu MONETA. Toto bezpečné zázemí zaručuje všem obchodním partnerům finanční sílu a stabilitu. Poskytují kompletní finanční servis v oblasti financování již od roku 1995. Patří mezi největší leasingové společnosti na českém trhu. O vhodném řešení a podmínkách financování jednají s každým klientem individuálně. Financují osobní, nákladní a užitkové vozy, stroje a zařízení, technologie, lesnickou a zemědělskou techniku, zdravotnickou a veterinární techniku. Na změny reagují vytvářením rozmanité nabídky produktů a způsobů financování, které přesně odpovídají přáním a potřebám zákazníků.

www.monetaleasing.cz

BWS Bistro
Konceptem BWS je moderní bistro, kde najdete kváskové pečivo, polévky, saláty, sandwiche, dezerty, nebo také domácí paštiky a další výrobky. Do bistra se můžete zastavit pro snídani, svačinu, na lehký oběd, nebo si nakoupit na večerní mlsání na doma. Všechny výrobky jsou české, poctivé, „čisté“ – nepoužívají konzervanty, „éčka“, sladidla a podobně. Připraví pro Vás catering na firemní nebo soukromou akci. Na hlavní firemní prodejnu na Hybešově jezdí i menší odběratelé, kteří kváskové pečivo a výrobky mají ve svých provozech. BWS Bistro je součástí firmy Equifarm, která mimo jiné provozuje rekreační a jezdecký areál v Jevišovicích, restauraci Malesický dvůr u Plzně nebo se věnuje firemnímu stravování. 

www.bwstores.cz

 

Crossmarketingový projekt PACKAGING LIVE agentury EQUICom, s.r.o. se na brněnském výstavišti v rámci veletrhů MSV a EmabxPrint/SALIMA objeví již po čtrnácté a stává se tak jedním z klíčových doprovodných programů Mezinárodního strojírenského veletrhu.

 

Datum: 7.10.2019 9:03:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště