Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FRONIUS Česká republika s.r.o.

Nová série přístrojů TIG

Společnost Fronius rozšířila portfolio ručních svařovacích zdrojů o tři přístroje pro svařování metodou wolfram-inertní plyn (TIG). Přístroje MagicWave 230i, 190 a TransTig 230i se velmi snadno ovládají, jsou vysoce výkonné a tiché. Díky rychlým signálním procesorům dosahují vždy přesně takové proudové křivky, která umožňuje maximální stabilitu oblouku při minimálních emisích hluku. Prostřednictvím intuitivního systému nabídek najde uživatel v několika málo krocích ty správné parametry a může se plně soustředit na své specifické dovednosti – a dosáhnout čistého svarového švu.

Nové svařovací systémy TIG se uplatní v mnoha oblastech použití, ať už při výrobě potrubí nebo zásobníků, při zpracování ušlechtilé oceli nebo opravách a údržbě vozů.

Nejvýkonnějším svařovacím zdrojem je MagicWave 230i pro svařování střídavým proudem. Jeho hlavní výhodou je možnost komunikace prostřednictvím technologií Bluetooth, WLAN a NFC s jinými přístroji a jejich vzájemné propojení. Pro svařování materiálů, jako je ocel, ušlechtilá ocel nebo hliník, je přímo předurčen model MagicWave 190. Tento střídavý svařovací zdroj je k dostání s plynovým chlazením.

www.fronius.cz

Datum: 29.5.2018 8:44:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště