Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Fronius Česká republika s.r.o.

 

„Od roku 1950 vyvíjíme inovační svařovací technologie a výsledky našich vývojových skoků  převádíme do praxe. Jedná se o kompletní systémy pro obloukové a odporové bodové svařování včetně nabídky odpovídajících služeb. Svařovací oblouk ovládáme jako nikdo jiný, což přináší trvalé výhody našim uživatelům. Přitom je pro nás vždy důležité, abychom byli našim zákazníkům nablízku. V České republice je to prostřednictvím 10 obchodních a servisních týmů, díky kterým získáte podporu pro své svařovací úlohy přímo od výrobce.“

TPS/i Robotics

Platforma svařovacích zdrojů „TPS/i Manual“ byla inteligentní revolucí roku 2014. „TPS/i Robotics“ představuje adaptaci této technologie k dosažení výzev, které sebou přináší robotizované svařování. Výsledkem je dosud nepřekonaná kvalita, maximální spolehlivost a nejvyšší efektivita.

TPS 270i C

TPS 270i Compact je nejmenší pulzní svařovací zdroj z loni představené nové platformy TPS/i, který nabízí individuální řešení pro svařování. Nová struktura vysokorychlostního systému znamená, že oblouk lze přesněji měřit a analyzovat a tím ho i lépe pochopit a řídit. Požadovaným výsledkem je obloukový proces se zkratovým přenosem a nízkým rozstřikem, rychlejší a bezpečnější pulsní obloukový proces, dokonalé zapalování, homogenní průvar a mnoho dalšího.

www.fronius.cz, www.tps-i.com

Datum: 11.6.2015 10:13:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště