Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
-> 13.–17. 9. 2021

Mezinárodní strojírenský veletrh

Fórum aditivní výroby 2020 přinese trendy, zkušenosti a obchodní příležitosti ve 3D tisku

 

Nenechte si ujít nejvýznamnější oborovou událost, která vám ukáže nejmodernější technologie profesionálního 3D tisku a možnosti jejich uplatnění v české praxi. Fórum aditivní výroby se uskuteční dne 6. října 2020 na výstavišti v Brně.

Globální epidemie koronaviru zcela mění naše dosavadní zvyklosti. Navzdory ní se však musíme naučit, jak dál bezpečně fungovat.

V uplynulých měsících nám právě 3D tisk ukázal, o jak mocného pomocníka se jedná, když potřebujete rychle reagovat na měnící se podmínky. Jen díky 3D tiskárnám bylo po vyhlášení nouzového stavu možno v řádu dnů vyvinout a začít vyrábět unikátní ochranné pomůcky – od jednodušších štítů přes komplexní respirátorové masky až po komponenty nedostatkových ventilátorů pro jednotky intenzivní péče. Díky tomu, že digitální výroba nezná hranice, bylo možné ve velmi krátké době distribuovat výrobní data napříč celým světem a pomáhat všude, kde je potřeba.

„Ačkoliv je situace nadále složitá, rozhodli jsme se i letos zrealizovat oblíbenou konferenci o 3D tisku. Věříme, že při omezení počtu účastníků na 100 posluchačů a zavedení nezbytných hygienických opatření dokážeme nabídnout bezpečnou a hodnotnou událost pro každého, koho zajímají novinky v oblasti aditivní výroby a kdo se chce nechat inspirovat úspěšnými projekty, jež kolem nás právě 3D tiskem vznikají,“ sdělil organizátor konference Jan Homola.

Již sedmý ročník této konference představí nejvyspělejší metody profesionálního 3D tisku, který se stává dostupnějším i pro menší firmy a jednotlivce. Nabídne vám pestrou přehlídku technologií aditivní výroby kovových, plastových i kompozitních dílů a především se zaměří na jejich uplatnění v praxi.

S účastí neváhejte, pokud se zajímáte o využití pokrokových technologií pro produktivnější výrobu prototypů, nástrojů nebo koncových výrobků. Mezi přednášejícími vystoupí přední odborníci z řad výrobců, dodavatelů a samozřejmě také uživatelů profesionálních 3D tiskáren. Program najdete zde.

Celodenní konference se uskuteční v úterý 6. října 2020 na výstavišti v Brně s rozšířenou doprovodnou výstavou 3D tiskáren v sálu E2 v pavilonu E.

Pro účastníky je zajištěno celodenní občerstvení včetně teplého oběda, slosování o hodnotné ceny (mj. o 3D tiskárnu Trilab DeltiQ).

Registrujte se nyní za nejvýhodnější cenu a získejte možnost vyhrát 3D tiskárnu, značkové materiály a další ceny!

 

Datum: 8.9.2020 13:09:00

Současně také

IMT
13.–17. 9. 2021


FOND-EX
13.–17. 9. 2021


WELDING
13.–17. 9. 2021


PLASTEX
13.–17. 9. 2021


PROFINTECH
13.–17. 9. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště