Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Firma ZELTWANGER představí na veletrhu MSV 2017 v Brně levné jednokanálové zařízení pro měření těsnosti

 

Nízkonákladové měření těsnosti pro standardní úkoly
Společnost Zeltwanger (Dußlingen-Německo)  představí na veletrhu MSV 2017 v Brně nové, nízkonákladové základní zařízení pro měření těsnosti. ZEDeco je dalším členem z řady ZED a je navrženo jako jednokanálové zařízení s velmi rychlými vzorkovacími frekvencemi pro vysoce přesná měření. Použití kompaktního jednokanálového zařízení, které bylo navrhnuto a zkonstruováno v osvědčené kvalitě německé firmy Zeltwanger, posunuje proces měření na kvalitativně novou, poměrně vysokou úroveň. ZEDeco obsahuje server OPC UA a vyhovuje tak požadavkům Průmyslu 4.0. ZEDeco může být použito jako samostatné zařízení nebo může být integrováno až se třemi zařízeními na téže úrovni do racku 19". Současný design a způsob obsluhy jsou založeny na vzhledu a dojmu z moderních smartphonů.

"ZEDeco, je naše nové zařízení pro měření netěsností z řady ZED. Je to levná a přesto velmi výkonná základní jednotka," zdůrazňuje Andreas Baur, člen představenstva společnosti Zeltwanger Dichtheits- und Funktionsprüfsysteme GmbH. Nový jednokanálový základní měřicí přístroj zažil svou premiéru na veletrhu Control a na českém trhu bude poprvé představen v říjnu 2017 v Brně na BVV. Se zařízením ZEDeco mohou uživatelé provádět velmi přesné zkoušky měření těsnosti s ultra rychlými vzorkovacími frekvencemi. Na ergonomicky navrženém displeji mohou být jednotlivě, jasně a snadno čitelně zobrazeny důležité měřené hodnoty. Kromě měřicího tlaku, výsledku měření a plnícího tlaku lze také zobrazit hodnoty korekce a posunu, jakož i další informace, jako je režim, uživatel, datum, čas a okolní teplota při měření. Diagramy a grafy zobrazují měřicí proces již během provádění testu. 

Základní zařízení pro všechny metody měření a rozhraní
Prémiové zařízení ZEDeco využívá metodu měření relativního tlaku, kterou lze použít k pokrytí většiny požadavků na měření. V průběhu roku budou následovat další metody - měření diferenčního tlaku, průtoku a hmotnostního průtoku. Pak budou všechny možnosti měření pokryty metodou s použitím vzduchu jako media. Uživatelé tak zvolí správné zařízení pro zkoušku těsnosti, aniž by museli platit za nevyužité možnosti. "Se zařízením ZEDeco chceme vstoupit do maloobchodu s definovanými standardními aplikacemi, s nekompromisní kvalitou a výkonem zařízení," vysvětluje Baur. Nabídka služeb je působivá. Jednokanálové zařízení má OPC UA server a vyhovuje tak Průmyslu 4.0. HMI lze integrovat do řízení stroje. ZEDeco lze ovládat přes všechna běžná rozhraní, jako jsou Profinet, Modbus, OPC UA, digitální vstupy a výstupy nebo snímač čárových kódů.

ZEDeco může být použit jako samostatná jednotka, ale stejně tak může být - při vyžádání mnoha výrobci zařízení - integrován do racku 19". Zde mohou být s úsporou místa umístěna tři zařízení vedle sebe na jedné úrovni.

Intuitivní vzhled moderních smartphonů
ZEDeco se vyrábí v osvědčené kvalitě Zeltwanger a s moderním designem. Displej je ergonomický, skloněný a snadno ovladatelný. Současný design a ovládání se orientují na intuitivně ovladatelné smartphony moderního vzhledu. 

Datum: 18.8.2017 14:40:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště