Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Firma Valk Welding zažila rok raketového růstu


Společnost Valk Welding je rodinná firma, která vyvíjí a vyrábí systémy svařovacích robotů připravených k použití nejen pro malé, ale i střední požadavky na výrobu.

Ředitel společnosti Jakub Vavrečka potvrzuje, že právě tím se liší od své konkurence, která se zaměřuje především na automobilový průmysl stejně jako Valk Welding. Jejich zákaznickou základnou jsou především menší a střední rodinné firmy, které svařují sice v menším počtu sérií, ale různoroději, kdy Valk Welding přichází s řešením, které právě těmto firmám umožňují zjednodušit programování, zrychlit přípravu výroby a překonat problémy s přesností přípravy výroby.

Dosažení těchto parametrů si nastavili jako svůj cíl, který se jim daří naplňovat. K tomu Jakub Vavrečka dodává: „Na stánku máme vystavený systém typu ERAM, který je určen pro svařování středně velkých výrobků. Instalujeme ho u mnoha našich zákazníků, kteří svařují většinou menší série ve větším mixu typu.“

Se vší pokorou na závěr rozhovoru uvedl, že za poslední rok zažili raketový růst, který příjemně pocítili nejen oni, ale celé odvětví.

Stánek firmy Valk Welding najdete v pavilonu V pod číslem 021.

 

 

Datum: 5.10.2022 12:40:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště