Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

FERRUM nabízí široký sortiment hutních materiálů

 

Společnost FERRUM, která vloni oslavila 30. výročí na trhu, prodává kompletní sortiment hutních materiálů. Vyrábí ocelové rošty lisované i svařované, schodišťové stupně, žebříkové příčky a další konstrukční výrobky. Vykupuje kovošrot a provádí ekologickou likvidaci autovraků. Dále prodává náhradní díly z autovraků.

Firma také pálí plechy, trubky a profily laserem nebo plazmou. Plechy tvarově ohýbá na ohraňovacím lise, vyrábí a ohýbá betonářskou výztuž a v atypických rozměrech vyrábí svařované kari sítě. Společnost nabízíme svařované armokoše a ocelové piloty vhodné pro zakládání a stabilizaci staveb.

        

Výrobky najdou uplatnění ve strojírenství i stavebnictví. FERRUM je rodinnou firmou, která má individuální přístup k zákazníkovi a pracuje na zakázku. Má zkušený a kvalifikovaný tým pracovníků, kteří vám poradí při vašich poptávkách a dotazech a vždy se snaží nají řešení.

Firma sídlí v Moravských Budějovicích, ale můžete se na ni obrátit na pobočkách v Třebíči, Jemnici, Velkém Meziříčí a Táboře.

Více na www.ferrum-mb.cz.

 

Datum: 13.5.2022 12:02:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště