Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FANUC Czech s.r.o.

Novinka v robotickém portfoliu společnosti FANUC – SCARA roboty

SCARA roboty umožňují vysokorychlostní a přesné operace pro pick and place, montážní, testovací/kontrolní a obalové procesy v široké škále průmyslových odvětví včetně spotřební elektroniky, automobilových komponentů, plastů, automatizace v laboratořích, výroby zdravotnického zařízení a spotřebičů.

Kompaktní, lehký a čistý design poskytuje významnou úsporu prostoru.

FANUC SR-3iA

Model SR-3iA robot přináší další úroveň rychlosti a přesnosti robotů FANUC v oblasti montáže a manipulace s materiálem. Přidáním SCARA robotů do portfolia malých robotů je FANUC schopen poskytnout zákazníkům i nákladově efektivní řešení pro dosažení vyšší produktivity. Model SR-3iA nabízí užitečné zatížení 3 kg, dosah 400 mm a zdvih 200 mm.

FANUC SR-6iA

SR-6iA je vybaven novým kontrolerem R-30iB Compact Plus a nabízí stejnou inteligenci a spolehlivost, kterou poskytují všechny roboty společnosti FANUC, včetně integrovaného iRVision, iRPickTool, sledování dopravníků, připojení k průmyslové sběrnici, integrované bezpečnosti a většiny dalších softwarových opcí. Pro snadné nastavení a programování robotů je řada vybavena novým softwarovým rozhraním SCARA iRProgrammer. Software lze provozovat na tabletech nebo počítačích a je snadno přístupný prostřednictvím webového prohlížeče, jako je Safari nebo Chrome. SR-6iA se může pochlubit velkým užitečným zatížením 6 kg, dosahem 650 mm a zdvihem 210 mm.

www.fanuc.cz

Datum: 28.5.2018 11:12:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště