Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

FANUC Czech s.r.o.

 

Společnost FANUC jako každý rok i letos představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně řadu novinek z oblasti průmyslové automatizace. Půjde především o premiérové představení spolupracujícího robota FANUC CR-35iA což je průmyslový robot s užitečným zatíženým 35 kg umožňující spolupráci s člověkem bez ochranných plotů.


Další z novinek FANUC je průmyslový robot R-2000iC/210F což je 6osý robot s dosahem 2 655 mm a nosností 210 kg, který obohacuje řadu R-2000, která díky vysokému výkonu a vysoké nosnosti v rozsahu 100 až 250 kg nabízí dokonalé řešení v nejrůznějších aplikacích vyžadujících vysoké užitečné zatížení.


FANUC bude též poprvé na MSV představovat plně elektronický vstřikovací lis Roboshot.

FANUC Roboshot využívá přesnost špičkové CNC technologie soustružení a frézování a aplikuje ji v oblasti elektrického vstřikování. Výsledkem je vyšší zrychlení, jedinečná přesnost pohybů a nesmírně krátké doby cyklu umožňující vyrábět velké objemy dílů v konzistentně vysoké kvalitě.

Další informace z oblasti průmyslové automatizace je možné získat v průběhu MSV 2015 v Brně v pavilonu P na stánku společnosti FANUC.

www.fanuc.cz

Datum: 9.6.2015 12:48:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště