Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

EULOG: Logistická konference začíná už zítra, informujte se u nás na stánku

 

Včera se poprvé otevřely brány dlouho očekávaného veletrhu MSV a Transport a Logistika. Logistický portál Eulog je jedním z vystavovatelů a spoluorganizátorem doprovodného programu. Zastavte se na naší konferenci, která se koná již zítra – 16. září, v pavilonu A2, stánek č. 56. Je připraven zajímavý program i losování o dárky. Na našem stánku, který je dnes vedle konferenčních prostor Vám nabídneme i kávu zdarma.


Zítra od 10:00 zahájí moderátorka Pavlína Rajteková konferenci EULOG, která je jedním z doprovodných programů veletrhu Transport a Logistika. Konference je určena odborníkům z oboru i široké veřejnosti a je pro všechny zdarma. „Po každé z přednášek bude probíhat losování o dárky od našich přednášejících, proto si nezapomeňte vzít vizitku, ze kterých budeme losovat,“ říká organizátorka konference, Eva Blechová.

Pro návštěvníky je připraven zajímavý program případových studií, který simuluje distribuční proces. Informace o konferenci najdete na webových stránkách www.logisticka-konference.cz. Prezentace z konference budou po skončení k dispozici na webových stránkách a přednášky budou ke zhlédnutí na YouTube.

Logistický portál Eulog je také jedním z vystavovatelů. „Náš stánek č. 55 je v pavilonu A2. Zastavte se u nás na výbornou kávu, kterou nabízíme zdarma výměnou na Vaši vizitku nebo mailovou adresu,“ říká Eva Blechová, redaktorka Eulogu.

Datum: 15.9.2015 13:45:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště