Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

EPPINGER GmbH

 

Historie společnosti EPPINGER GmbH začíná v roce 1925. V té době zakládá Gottlieb Eppinger firmu pro vývoj a výrobu speciálních nástrojových upínačů pro křivkově řízené soustruhy. Kromě základního tématu "držák nástroje" hrají v následujících letech speciální roli oblasti optimalizace obrábění a racionalizace pracovních postupů ve výrobě prostřednictvím nových implementovaných nástrojových upínačů. Po více než devět desetiletí se tak rozvinula zkušenost, ze které naši zákazníci každodenně profitují.

Dnes patří Eppinger ve svém oboru k světové špičce a zaměstnává celosvětově cca.450 zaměstnanců. Paleta výrobků zahrnuje statické i rotační nástrojové upínače a kompletní nástrojové systémy. Značky výrobků PRECI-FLEX®, DECOFLEX®, EPPINGER PSC a EPPINGER-BMT vzbuzují kvůli jejich výjimečné inovaci u mnoha odborníků mimořádnou pozornost a stanovují měřítka v mnoha výrobních zařízeních. K zajištění uznávaných vysokých standardů kvality jsou zajištěny nejmodernější výrobní postupy a nasazeny nejmodernější zkušební technologie. Tak je například zaručeno efektivní řízení procesu s integrovaným systémem IT od konstrukce(CAD) přes výrobu(CAM) až po zajištění kvality(CAQ).

Firma EPPINGER GmbH bude na letošním ročníku MSV2018 prezentovat především rotační a statické nástrojové upínače pro CNC soustruhy a dlouhotočné automaty. Novinkou společnosti je moderní způsob produktivního, přesného i tuhého upínání nástrojových držáků v revolverových hlavách CNC soustruhů – patentovaný systém FASTLOCK BMT®

Vystavujeme – hala P056
www.eppinger.de
České a slovenské zastoupení Dušan Kuchař


Datum: 25.7.2018 12:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště