Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Enprag: Dáváme věcem správné místo

 

Naše společnost Enprag s.r.o. byla založena v roce 1995 se zaměřením na prodej kovového nábytku. Od počáteční úzké spolupráce s předním evropským výrobcem, britskou firmou Bisley, se však firma dynamicky rozvíjí a neustále rozšiřuje svoji nabídku. Díky dlouhodobé spolupráci s našimi dodavateli jsme si postupně zajistili velmi výhodné podmínky, které nám umožňují nabízet naše produkty za ty nejnižší ceny. V roce 2003 jsme založili firmu Kovotyp s.r.o. v Bratislavě, v roce 2014 společnost Metalsteel GmbH v německém Furth im Wald a v roce 2017 firmu Metaltip Kft. v maďarském Györu.

Dnes již na těchto trzích zastupujeme více než 100 firem a můžeme tak nabízet rozsáhlý sortiment v různých variantách a cenových kategoriích. Zastupujeme přední české i světové výrobce (Polak, Kovos, Kovona, Malow, Bisley, C+P, Bedrunka+Hirth, Hüdig+Rocholz a řadu dalších).

Naše portfolio služeb jsme v roce 2016 rozšířili o sekci Štíhlé výroby. Navrhujeme a dodáváme kompletní řešení. Pokryjeme váš projekt od návrhu až po implementaci. Nabízíme produktové řady vyvinuté k zeštíhlení a optimalizaci pracovišť. Kombinací podpory přímého výrobce s naší mnohaletou zkušeností nejen v oblasti Lean a možností komplexních dodávek standardního průmyslového nábytku a vybavení vám tak vždy zajistíme to nejlepší řešení přímo na míru. Díky minimálním nákladům tak dosáhnete maximální efektivity veškerého výrobního procesu. Ve výsledku pak i zvýšení konkurenceschopnosti snížením konečných cen.

Nejsme jen klasický e-shop, katalogová firma nebo zásilkový obchod, nýbrž disponujeme týmem profesionálních obchodníků, kteří za vámi rádi přijedou. Přímo na místě pak mohou nejlépe poradit a nabídnout řešení na míru tak, aby bylo co nejefektivnější. Pro vaši lepší představu vám vytvoříme počítačovou vizualizaci a zajistíme atypickou výrobu v případě, že žádný ze standardních produktů nevyhovuje vašim požadavkům. Ve spolupráci s naším logistickým oddělením pak zvolíme nejvýhodnější formu dopravy, umístění a montáže zboží.

Rádi se s vámi potkáme osobně na MSV v Brně v pavilonu  A2 ve stánku 003 nebo v pražském Slivenci, kde máme k dispozici rozsáhlou vzorkovnu. Máte tak možnost si zboží takzvaně osahat předtím, než se rozhodnete ke koupi. Při výběru vám poradí některý z našich zkušených obchodníků. Při kávě pak můžete vaše požadavky blíže specifikovat a společně dospět k nejvýhodnějšímu a nejlepšímu řešení.

www.kovovynabytek.cz ... s osobním přístupem již 26 let

 

 

Datum: 28.10.2021 13:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště