Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ELVIRA, spol. s r.o. – www.Abc3D.cz

  

EviXscan Heavy Duty Quadro – rychlé a přesné 3D skenování

Mimořádně detailní skenování v přesnosti až 13µ ve vysoké rychlosti. Lze použít také v agresivním průmyslovém prostředí. Všechna zařízení z řady 3D skenerů EviXscan Heavy Duty poskytují vysokou přesnost skenování technologií strukturovaného světla. Přesnost samotná je certifikována dle německé normy

VDI/VDE 2634 Part 2, 4.1 Ps. Díky robustní konstrukci jsou skenery chráněné proti prachu a vodě vyskytující se ve výrobním prostředí (stupeň krytí IP 62).

3D Systems – ProJet MJP 2500IC – řada 2500 profesionálních 3D tiskáren

Velmi přesný tisk voskových modelů pro slévárenský průmysl. Technologie MJP 2500IC tiskne voskovým materiálem, který je stejný jako běžné vosky používané pro výrobu metodou ztracené formy. Umožňuje rychlou výrobu voskových vysoce detailních modelů. Modely lze personifikovat, přidat unikátní označení, identifikaci nebo šarži. Během několika hodin lze získat voskový model s perfektním detailem a povrchem bez dodatečných dokončovacích prací.

3D Systems – Figure 4TM technologie – produktivní výrobní SLA

Figure 4TM přináší nový rozměr do oblasti 3D tisku obrovskou produktivitou, která jde ruku v ruce s přesností a kvalitou. Za jednu hodinu dokáže vyrobit až 10 cm vysoký výtisk. Tato kombinace dělá z Figure 4TM neodmyslitelnou součást moderního prototypování nebo malosériové výroby. Velice kvalitní povrch výtisků nevyžaduje další povrchové opracování, které je u jiných technologií nevyhnutelné. Figure 4TM zaručuje vysoký výkon a bezprecedentní přesnost a kvalitu.

www.Abc3D.cz >>, www.elvira.cz >>

Datum: 3.6.2019 10:29:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště