Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Element: Služby v oblasti materiálového testování

 

Element Plzeň nabízí rozsáhlé služby v oblasti materiálového testování počínaje výrobou vzorků až po kompletní certifikaci, a to na velkém množství zkušebních strojů. Naše akreditace a schválení zahrnují ISO 17025, NADCAP, Airbus, Boeing, Rolls-Royce DeutschlandLtd & Co KG, Wyman Gordon, Bohler, GEAE, Siemens, Safran, Pratt and Whitney, MTU a Bombardier.

Laboratoř Element v Plzni je považována za centrum excelence pro Creep a Stress rupture testování, a to zejména s ohledem na dostupnou kapacitu strojů, která čítá více než 250 zkušebních rámů. Tento počet řadí laboratoř v Plzni na první místo mezi nezávislými laboratořemi v Evropě. Mezi další služby laboratoře patří statické mechanické a dynamické zkoušky (únava, lomová houževnatost) a rozsáhlé služby v oblasti metalografického vyhodnocování.

Laboratoř v Plzni dále disponuje strojní kapacitou pro výřezy vzorků z tvarově složitých výrobků a CNC stroji pro výrobu testovacích vzorků včetně možnosti tepelného zpracování před zkouškami. Zajímavostí je také široká dostupnost v oblasti tahových zkoušek, která umožňuje až 2500 tahových zkoušek týdně. Laboratoř pracuje v nepřetržitém režimu, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

www.element.com

 

Datum: 14.9.2022 16:02:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště