Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

E-bullet: První český závodní plně elektrický speciál

 

Společnost ENTRY Engineering s.r.o. je česká společnost, která se stala součástí nadnárodní společnosti MATADOR Group. Společnost se zaměřuje a specializuje na vývoj elektroniky pro automotive, automatizované/asistované testování, design/konstrukci a motorsport. Naše vývojové a technické oddělení přináší každoročně do odvětví automotive unikátní a nadčasové produkty sloužící napříč všemi oblastmi vývoje HW/SW s důrazem především na funkčnost, praktičnost a design.

Díky mnohaletým zkušenostem se zakázkovou i sériovou produkcí technických zařízení, dokážeme pokrýt jakékoliv požadavky a přání našich zákazníků, ať už jde o vývoj sofistikované automatizace testování, designové prezentační demonstrátory až například po tracovací svazky nebo převodníky sběrnic montovatelné do sériových vozů.

E-bullet

E-bullet.cz® je projekt prvního českého závodního plně elektrického speciálu. Podvozek tvoří konstrukce vyrobena z CrMo4 tenkostěnných bezešvých trubek v kombinaci s materiály hliník, dural, karbon a inspiruje se již vyvinutým a vyráběným podvozkem vozu Sigma TN společnosti Sigma Motor s.r.o.


Pohon vozu 4×4 zajišťuje čtveřice výkonných a současně lehkých elektromotorů, kdy každé kolo má svůj vlastní motor s elektronickým měničem a řídící jednotkou, vše centrálně řízeno unikátním SW z vývoje na VUT v Brně. Karoserie je použita z produkčního vozu Hyundai i30, pro osazení na trubkový podvozek zásadně konstrukčně upravena a designově zpracována studiem Prokop Design.

Společnost Veletrhy Brno, a.s. je zároveň partnerem a podporovatelem tohoto projektu.

Na MSV bude projekt E-bullet prezentován prostřednictvím virtuální reality.

 

 

Datum: 16.9.2022 21:04:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště