Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Digitální továrna 2.0: SIDAT představí novinky v oblasti automatizace a digitalizace

 

Společnosti SIDAT Praha a SIDAT Digital Bratislava se opět představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Obdobně jako v roce 2019 bude stánek obou společností součástí projektu Digitální továrna 2.0, který byl na posledním veletrhu velmi úspěšný.

Zástupci společnosti SIDAT a SIDAT DIGITAL budou připraveni představit novinky v řešeních v oblasti automatizace a digitalizace, které obě společnosti úspěšně implementují. Jedná se zejména o novou verzi vlastního monitorovacího systému SIDASÒ CNC pro sledování kusové strojní výroby a SIDASÒ OEE pro sledování efektivity hromadné výroby. Jako komplexní řešení pro řízení a optimalizaci kusové výroby ve velkých výrobních podnicích budou předvedeny možností využití systému SIEMENS OpCenter Discrete. Obě tato řešení pro účely optimalizace a zvýšení efektivity následně mohou využívat technologii digitálních dvojčat na platformě SIEMENS Tecnomatix.

Úplnou novinkou v letošním portfoliu společností SIDAT a SIDAT Digital, která bude na MSV a Digitální továrně 2.0 předvedena, je použití technologie IoT pro účely sběru dat bezdrátovým způsobem a jejich následné využití pro účely monitoringu, řízení a optimalizace výroby.

 

Datum: 25.10.2021 9:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště