Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

DENIOS: Výroba a prodej produktů pro skladování

 

Společnost DENIOS s.r.o. Strakonice s více než 20letou tradicí na českém trhu se zabývá výrobou a prodejem předpisům vyhovujících produktů pro skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami, bezpečnost práce a vybavení provozních budov. K sortimentu firmy DENIOS patří záchytné vany, podlahové plošiny, protipožární skříně, skříně na nebezpečné látky, skříně na baterie, regály, ekosklady, sklady nebezpečných látek, protipožární sklady, bezpečnostní sprchy, sypké a textilní sorbenty, manipulační technika, čerpadla na nebezpečné látky, bezpečnostní nádoby apod. Součástí expozice na MSV budou tradičně záchytné vany, sorbenty, bezpečnostní nádoby, protipožární skříň či skříň na baterie s požární odolností a mnoho dalších produktů.

 

Protipožární skříň pro nabíjení Li-Ion baterií

Protipožární skříň pro nabíjení lithium-iontových baterii SmartStore je ideální pro bezpečné skladování a nabíjení Li-Ion baterií a nabízí nejvyšší třídu požární odolnosti až 90 minut (Typ 90 dle EN 14470-1). Požárně odolná bezpečnostní skříň na baterie SmartStore se vyrábí s modrými křídlovými dveřmi, výškově nastavitelnými vložnými policemi a podlahovou záchytnou vanou a je certifikovaná. Protipožární skříně SmartStore od DENIOSu mají integrované zásuvky pro připojení nabíječek a pro bezpečné nabíjení baterií uvnitř skříně.

V nabídce samozřejmě také naleznete sklady na baterie pro skladování většího množství baterií a speciální boxy na baterie se zhášecím granulátem PyroBubbles, které zajišťují dostatečnou bezpečnost při přepravě baterií.

Protipožární skříň Scoper

Protipožární skříň Scoper s vertikálně výsuvnými díly je netradiční konstrukční řešení protipožární skříně, která umožňuje díky své šířce 815 mm (případně 448 mm u varianty Slim) umístění v úzkých prostorách. I přes tuto kompaktní šířku však protipožární skříň Scoper neztrácí nic ze své skladovací kapacity, a to především díky úctyhodné hloubce 853 mm, takže může směle konkurovat klasickým protipožárním skříním. Protipožární skříň Scoper se skládá ze dvou (u verze Slim z jednoho) vertikálně výsuvných modulů, které díky své vysouvatelnosti umožňují pohodlný přístup ke všem uskladněným kapalinám.

Ocelová záchytná vana classic-line pro 2 sudy

Ocelové záchytné vany classic-line pro 2 sudy zaručují absolutní nepropustnost díky svojí dokonale svařované konstrukci. Tyto záchytné vany jsou odolné vůči olejům, hořlavinám a jiným nebezpečným látkám. K dispozici jsou ve variantě buď bez nožiček nebo s nožičkami, s mřížovým roštem nebo bez roštu. Integrované nožičky usnadňují vnitropodnikovou přepravu pomocí VZV. Na záchytné vany classic-line je poskytována záruka 5 let.

Sklady s požární odolností 90 minut

V nabídce naleznete také speciální sklady s požární odolností 90 minut pro bezpečné skladování většího množství vodu ohrožujících látek všech tříd a hořlavin. Tyto skladovací kontejnery nabízejí skvělou alternativu k stavebně řešeným skladům. Každý protipožární sklad od DENIOSu představuje sám o sobě jeden samostatný požární úsek a lze jej v případě potřeby relativně snadno přemístit na jiné místo. Díky své požárně odolné konstrukci lze protipožární sklady DENIOS postavit i v blízkosti budov bez nutnosti dodržovat odstupové vzdálenosti. Vybírat můžete hned ze dvou různých typů DENIOS skladů, a to regálového protipožárního skladu RFP a pochůzného protipožárního skladu WFP. Protipožární sklady typu RFP jsou určeny pro skladování sudů a IBC na paletách v regálových policích, přičemž nabízejí, v závislosti na verzi, kapacitu pro 2 až 12 europalet. Oproti regálovým požárně odolným skladům typu RFP jsou požárně odolné sklady typu WFP určeny především pro časté vcházení obsluhy dovnitř skladu. Tento typ skladu je určen pro skladování menších nádob, případně jednotlivých sudů, a nabízí skladovací kapacitu od 6 až do 22 m2.

 

 

Datum: 23.5.2022 14:50:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště