Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

DATRON NEO: česká a slovenská premiéra na MSV v Brně

 

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně představí společnost DATRON AG nový inteligentní frézovací CNC stroj DATRON NEO, který revolučním způsobem zjednodušuje práci. „Kdo zvládne smartphone, dokáže prostřednictvím dotykové obrazovky ovládat i DATRON NEO. Je to stroj nové generace s jednoduchou obsluhou a promyšleným příslušenstvím,“ říká Jiří Malůš, ředitel zastoupení německé společnosti DATRON AG pro Slovensko a Českou republiku.

DATRON NEO ocení zejména menší firmy, které potřebují být flexibilní při frézování či výrobě prototypových dílů a je pro ně už málo operativní zadávat si frézování u externích firem. Uplatnění najde také v oblasti forem do malých vstřikovacích automatů či při frézování grafitových elektrod.

Základní technické parametry DATRON NEO

  • Vřeteno: 2kW do 40.000 ot./min
  • Pojezdy (X x Y x Z): 520mm x 420mm x 220mm
  • Obrobitelná plocha (X x Y): 500mm x 400mm
  • Zásobník nástrojů: 24 pozic
  • Obrobková sonda: integrovaná

Návštěvníci MSV budou mít možnost seznámit se nejen s novinkou DATRON NEO, která je na českém a slovenském trhu k vidění úplně poprvé, ale také s portfoliem společnosti v čele s aktuálně nejprodávanějším typem frézovacího stroje M8Cube. Jedná se o CNC stroj pro hospodárné frézování neželezných kovů, kompozitních materiálů a frézování profilů z hliníkových slitin, vrtání nebo gravírování skříněk a čelních panelů malými nástroji (Ø 0,1 mm - 20 mm). „Stroj nabízí dobrý poměr výkon/cena i při malých sériích, je pro firmy finančně dostupný a energeticky nenáročný. K nesporným výhodám našich strojů obecně patří to, že vzhledem k ploše zástavby mají bezkonkurenčně největší plochu pro obrábění a díky lehké konstrukci mají i velice příznivou spotřebu elektrické energie. Když stroj připojíte na měřič spotřeby, tak zjistíte, že často rychlovarnou konvicí spálíte víc energie,“ upřesňuje Jiří Malůš.

Vysokorychlostní CNC obráběcí stroje a kvalitní CNC frézovací nástroje DATRON nacházejí uplatnění ve všech oblastech průmyslové výroby. Jsou určeny pro přesné mikroobrábění a průmyslové frézování hliníku, plastů, nerezové oceli, grafitu, keramiky a prakticky jakéhokoliv neželezného materiálu.

Kde nás najdete: Pavilon P, stánek 68

Kontakt: Ing. Jiří Malůš, mobil: 00421 905 616 449, e-mail: jmalus@datron.sk, info@datron.sk

Datum: 20.9.2016 20:02:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště