Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dalších 6 lákadel, která vás čekají na veletrhu

 

V úterý jsme pro vás vybrali expozice, které se vyplatí navštívit. Projít veletrh za jeden den je ale skoro nemožné. Proto jsme v týdnu narazili na další lákadla, která pro vás vystavovatelé nachystali. A dalších šest vám teď přinášíme.

Obsluhující robot

Lahev s pivem nebo limonádou vám rád podá robot ve stánku společnosti DEL v pavilonu V. Dokonce ho můžete vyzkoušet. Promíchejte lahve, zvolte si nápoj a nechte robota podle barvy víčka vybrat ten správný.

Minibagr na bateriový pohon

Díky svému tichému chodu se hodí do nemocničních areálů. Řeč je o minibagru, který ve své expozici ukazuje Vysoké učení technické v Brně. Bagr na bateriový pohon dokáže vydržet v provozu zhruba tři hodiny. Vývojáři už ale pracují na zdroji, který by jeho práceschopnost prodloužil více než dvojnásobně.

Expozice 3D tisku

Když už budete v pavilonu Z, určitě se stavte i v expozici 3D tisku. Prohlédnete si třeba Eiffelovu věž, auto nebo hlavu Terminátora.

Robot připraví kávu

Nic po ránu neprobudí tak dobře jako silná káva. Tu dokáže v expozici společnosti KUKA v pavilonu G1 připravit robot. Teď už zbývá jen najít někoho, kdo k ní nachystá chuťovku k zakousnutí.

Propiska s vlastním gravírováním

Ztrácí se vám propisky? Nechte si na ně vygravírovat jméno. Díky tomu budou všichni vědět, komu mají psací potřeby vrátit. Personalizované propisky vyrábí společnost MediCom v pavilonu B.

JobFair

Čtvrtek patří v pavilonu A2 veletrhu pracovních příležitostí Job Fair. Jeho organizátoři pro vás nachystali kromě možnosti setkat se s potencionálními zaměstnavateli i tři zajímavé přednášky. Veronika Dohnalová povypráví o růstovém myšlení a houževnatosti, Nikola Zatloukalová poradí, jak se nechat ulovit headhuntery a Jakub Mladonický řekne, jak zaujmout zaměstnavatele na pohovoru.

Další zajímavosti o veletrhu najdete v aktualitách na tomto webu nebo na Facebooku.

Datum: 12.10.2017 8:57:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště