Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Comau Czech s.r.o.

 

RACER 7-1.4
Výjimečný robot Comau s užitečným zatížením 7 kg a horizontálním dosahem 1400 mm. Tento robot, navržený a vyrobený s využitím nejmodernějších technologií a s důrazem na detaily, je výsledkem pokročilého výrobního a průmyslového designu. Vyznačuje se kompaktními rozměry, vynikající výkonností a díky nižším poměrům a novátorskému přístupu k softwaru se jedná o nejrychlejší robot ve třídě. RACER je ideální pro aplikace, kde rychlost a přesnost patří mezi základní požadavky, zaručuje významné zkrácení doby cyklu pro maximální výkonnost.

RACER je také zárukou nižší spotřeby energie díky nainstalovanému energeticky úspornému systému, který byl vyvinut v souladu s principy Systému řízení spotřeby energie eComau.

Použití: obloukové svařování, montáž, přesné těsnění, dávkování, manipulace/balení, obsluha strojů, měření/testování, leštění/odstraňování otřepů.

RACER 999 – Setkání efektivity, výkonu a designu
Díky dosahu 999 mm je šestiosý robot Racer 999 zvlášť vhodný pro aplikace v omezeném prostoru – montáž, manipulaci, obrábění, balení atd. Má užitečné zatížení 7 kg, ale může unést až 10 kg. Je tak nejrychlejší ve své třídě. Může být namontován v klasické pozemní poloze, na stěně, stropě nebo na nakloněných konstrukcích.

Firma Comau nezapomněla ani na design a styl. Racer 999 přeměňuje fyziognomii lidského svalu na geometrický tvar robota. Jeho dynamické křivky jsou v přímé souvislosti s rychlostí a plynulostí pohybu.

Vášeň a krása vyúsťují v efektivitě a technologické dokonalosti. Racer 999 se může spolehnout na software E-motion pro optimalizaci pohybů a zvýšení jejich plynulosti, který ve srovnání s robotem předchozí generace zkracuje časy cyklů až o 25 %.
Řízení (C5Compact), ovládací panel (TP5), motory a náhradní díly jsou stejné jako u modelu 7-1.4. To umožňuje výrobní úspory a maximální integraci na úrovni automatizace.

Smart5 – Arc4
Smart5 Arc4 představuje novou generaci robotů pro svařování obloukem. Arc4 je charakteristický svou výbornou výkonností, flexibilitou a hlavně moderní technologií „hollow wrist“ splňující požadavky současného trhu – všechny přístrojové kabely svařovacího hořáku jsou umístěny uvnitř kloubu a spotřeba energie je výrazně snížena při přísném dodržení ekologických zásad.
Tento šestiosý robot má nosnost 5 kg a horizontální dosah 1950 mm. Montážní pozice je na podlahu, na strop či pod úhlem (max. 45°).

Použití: obloukové svařování, bodové svařování, montáž, manipulace/balení, obsluha strojů, měření/testování.

www.comau-robotika.cz
www.comau.com

Kancelář: Hornopolní 3308/40, 702 00 Ostrava

Datum: 3.6.2015 13:52:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště