Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

CLOOS: Značka pro inovační technologii svařování

 

Společnost CLOOS PRAHA, spol. s r.o. byla založena 10. 9. 1991 a vloni tak oslavilo české zastoupení CLOOS 30 let své existence. Během této doby získala společnost pevné postavení na českém i slovenském strojírenském trhu a navazuje tak úspěšně na 100letou tradici značky CLOOS.

 


CLOOS PRAHA expandovala natolik, že jí nestačilo stávající technické zázemí. V létě 2021 firma dokončila a zkolaudovala nové sídlo. Prostorná a moderní budova s dokonalým technickým zázemím dává firmě CLOOS PRAHA možnost maximální spolupráce se zákazníky. Ve velkoryse prostorné hale najdete nejen kompaktní robotické svařovací cely či svařovací zdroje ale i demo robotické pracoviště se všemi dostupnými technologiemi, které dokáže svařit téměř jakýkoliv svařovací požadavek. Lze tak na místě jednoduše vyzkoušet přípravky, zhodnotit výsledek a poradit se. Zákazník má okamžitou možnost kontroly výsledku svaru, nenáročnosti nastavení programu či konzultaci individuální možnosti řešení konkrétního svařovacího úkolu.

Skvělou novinkou je zázemí školícího centra. Inovativní prostornost, technické zázemí i flexibilní interiér nabízí nejen možnost školení velkých skupin, ale i různých úrovní současně. Prostor se jednoduše a rychle upraví pro dvě skupiny a proškolení probíhá efektivně ve stejný čas.

CLOOS PRAHA vidí ve své 30leté historii velký kus práce, respektu k zákazníkům, vzájemné efektivní komunikace a touhy se stále technologicky rozvíjet.

Skutečná přidaná hodnota pro naše zákazníky!

Tento cíl pohání našich více než 800 motivovaných zaměstnanců k maximálním výkonům. Dali jsme si za úkol rozhodujícím způsobem přispět našimi inovativními svařovacími procesy, vždy prověřenými ve výrobních podmínkách, k trvale udržitelnému hospodářskému úspěchu vašeho podniku.
Soustředíme se přitom na své procesní kompetence ve svařování a řezání nejrůznějších železných a neželezných materiálů. Nabízíme našim zákazníkům individuální řešení optimálně přizpůsobená požadavkům na výrobek a výrobu – ve spojení s našimi flexibilně konfigurovatelnými svařovacími zdroji nebo v rámci vysoce integrovaných automatizovaných zařízení pro svařování v lince. Dokonalá harmonie procesní a strojírenské kompetence. Tak, jak to potřebujete – tedy "Weld your way."

Výhody pro zákazníka:

 • Individuální a na míru přizpůsobená řešení pro procesy a výrobky.
 • Vysoké oborové a konstrukční kompetence.
 • Profesionální poradenství a vysoká kvalita služeb na celosvětové úrovni.
 • Nejvyšší kvalita a technologické know-how.

Značka CLOOS značí vyvíjení, výrobu a distribuci inovačních řešení do více než 40 zemí. Z hlavní kompetence CLOOS, obloukového svařování, se vyvinuly tři divize Robots & Welding Products, Automation a Industrial Services. Díky svařovacím zdrojům pro ruční a automatizované aplikace QINEO a systému pro automatizované svařování a řezání QIROX pokrývá naše spektrum výrobků celou oblast techniky pro obloukové svařování a řezání. Naše portfolio výrobků kromě toho zahrnuje inteligentní řešení z oblastí softwaru, senzoriky a bezpečnostní techniky – vždy na míru vašim potřebám!

Pro MSV 2022 máme pro vás připraveny přímo na stánku exponáty:

 • Qirox Mikro Cela – svařovací robotická cela v několika typech provedení vám poskytne kompletní svařovací prvky pro začátek v robotizaci.
 • Qirox QRC 230 výměna nástroje – robot představí, jak lze na 1 pracovišti automaticky a efektivně měnit různé technologie, které jsou při svařování dílu potřeba.
 • Qirox QRC 30-PL aplikace pro broušení – kompaktní řešení pro broušení dílů, stejně tak pro odstraňování rozstřiku a broušení pomocí různých typů brusek. Maximální efekt finálních úprav důkladně a flexibilně.
 • Svařovací zdroj QuesT – high-tech svařovací zdroj pro náročné úkoly při svařování metodou WIG. Stabilní a v celém výkonnostním rozsahu dobře ovladatelný elektrický oblouk garantuje excelentní výsledky svařování.
 • Svařovací zdroj NexT – vysoce všestranný svařovací zdroj s metodami MIG/MAG a pulzním svařováním.

Náš tým CLOOS se vám bude plně věnovat a:

 • prokonzultuje technické možnosti našich zařízení tak, aby efektivně splňovala vaše individuální požadavky,
 • navrhne vhodné školení vašich zaměstnanců,
 • ukáže možnosti upgradů vašich stávajících softwarů
 • zprostředkuje jednání s našim obchodními partnery,
 • nabídne vám volné kapacity našich aplikačních techniků a programátorů.

Trendy v robotizaci dostávají nový rozměr. Průmyslový robot jako pomocník konkurenceschopného podniku již není výsadou těch největších firem. Své opodstatnění ukázaly roboty v plné síle a jejich nasazování se na rozdíl od celé planety tak úplně nezastavilo.

 

 

Datum: 30.8.2022 13:15:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště