Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

CLOOS PRAHA, spol. s.r.o.

 

All-In-One-Systém – zjednodušuje výrobní proces
Nová řada kompaktních robotických zařízení firmy Carl Cloos Schweißtechnik GmbH nabízí vysokou produktivitu a optimální hospodárnost. U QIROX All-In-One se spojují – polohovadlo svařence, robot a polohovadlo robota do jednoho zařízení. Ukotvení a vyrovnání je snadné díky základní desce. To umožňuje rychlou montáž, při které není potřeba kalibrace. Kromě toho jsou tato zařízení kompletně předinstalována elektricky i mechanicky, což také zjednodušuje montáž a údržbu a šetří čas.

Systém All-in-One zajišťuje optimální přístupnost, aby mohlo být dosaženo lepších svařovacích pozic. Obsluha má jednoduché, přesné a intuitivní ovládání.

Nová zařízení se vyznačují vysokou kvalitou programů, čímž se minimalizuje nutnost jejich dodatečných úprav. U shodných zařízení mohou být stávající programy převzaty bez dalších nákladů, což umožňuje maximální flexibilitu.
Kompaktní systémy mohou být jednoduše a bez nároků na velký prostor integrovány do každé výroby. Díky modulárnímu uspořádání je kdykoli možné rozšíření a dovybavení.

Dodávka zařízení dále obsahuje kompletní bezpečnostní systém s ochranou proti záření, světelnou závorou a předvolbou startu včetně nouzového vypínače. Na přání dodává CLOOS také ochranné oplocení, přesně upravené dle individuálních místních podmínek.

Nová generace invertorového svařovacího zdroje
Robustními svařovacími zdroji Qintron rozšiřuje společnost Carl Cloos Schweißtechnik GmbH portfolio svých produktů. Ve spolupráci s Shenzhen Riland Industry vyvinula firma Cloos novou generaci svařovacích zařízení speciálně pro manuální použití uvnitř i venku. Zařízení se vyznačují osvědčenou kvalitou a spolehlivostí značky Cloos.

Robustní provedení, optimální zapalovací a svařovací vlastnosti stejně tak jako vynikající poměr cena-výkon jsou hlavními znaky zdroje Qintron. Komfortní ovládací prvky navíc zajišťují jednoduchou, rychlou a intuitivní manipulaci a přizpůsobují se automaticky potřebám uživatele.

Svařovací zdroje s plynulou předvolbou výkonu jsou dostupné ve výkonových třídách 400 A, 500 A a 600 A. K tomu nabízejí moderní invertory velký potenciál úspory energie při vysokém stupni účinnosti.

Multiprocesní zařízení může být sestaveno dle specifikace uživatele a je použitelné pro svařovací metodu MIG/MAG, WIG, obalená elektroda a drážkování. Novým svařovacím zdrojem Qintron lze svařovat plným i trubičkovým přídavným drátem. Zařízení jsou navíc volně konfigurovatelná, pokud jde o způsob chlazení, variantu ovládání a rozsah vybavení. Modulární systém s možností následného upgrade zaručuje maximální flexibilitu: Nabízí možnost individuálního rozšíření a dovybavení bez velkých nákladů. Na přání jsou zařízení Quintron dodávány jako Ready-to-weld-Paket spolu se svařovacím hořákem, propojovacím svazkem, vozíkem/držákem plynové lahve a chladicím zařízením.

S novou generací svařovacích zařízení se Cloos stává komplexním dodavatelem všech produktů: Nabídka sahá od jednoduchých zdrojů až po nejsložitější, od ručních až po plně automatizované svařovací systémy.

Tandemový hořák ZMW 750 evo
Od října 2014 je k dispozici nově vyvinutý tandemový hořák ZMW 750 evo. Na výběr jsou následující varianty: ZMW 750/0° (přímý) ● ZMW 750/0° (přímý) ● ZMW 750/35° ● ZMW 750/45°

Hořák je geometricky kompatibilní se starým tandemovým hořákem ZMW 640 A (stejný TPC, stejné připojení) a může být vyměněn i u stávajících zařízení.

Hořák má vylepšené chlazení, novou hubici a zesílený kryt těla hořáku. Díky tomu se může svařovat s vyšším výkonem a hořák je stabilnější proti deformacím. Přemístěním vedení chladicí kapaliny do vnitřního prostoru hořáku se zlepšila přístupnost na úzkých svařovaných místech.

Ve spojení s novou Qineo Tandem–technologií jsme vytvořili kompletní novou „Tandem–sadu“, která nabízí velmi dobré výsledky hlavně v oblasti vysoce výkonného svařování.

www.cloos.cz

Datum: 3.6.2015 13:52:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště