Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

CLOOS PRAHA, spol. s r.o.

Automatizované svařovací zařízení

Hlavním exponátem na stánku firmy CLOOS je automatizované robotické zařízení vybavené automatickým systémem výměny hořáků.
Na tomto zařízení firma představuje nové i osvědčené svařovací procesy a špičkovou senzoriku pro maximální produktivitu a kvalitu výroby. V případě tandemového svařování se v tavné lázni roztaví dva samostatné svařovací dráty. Výsledkem je vysoký odtavný výkon, vysoká rychlost svařování a nízké množství vneseného tepla. Firma CLOOS je od roku 1996 lídrem světového trhu v oblasti Tandem Welding a stále pokračuje v rozvíjení tohoto procesu. CLOOS nastavuje laťku i v oblasti svařování laserem. Laserový MSG hybridní proces je kombinací laserového paprsku s procesem svařování MSG ve společné zóně, čímž je možné využívat výhody obou metod. Svařovací proces Laser Hybrid Welding se vyznačuje nejvyššími svařovacími rychlostmi pro optimální hospodárnost při vynikající kvalitě.

Nová generace svařovacích zdrojů

Společnost CLOOS PRAHA, spol. s r.o., představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu novou vylepšenou verzi zdroje Qintron – s ovládáním svařovacího zdroje z hořáku, s funkcí UP/DOWN. Komfortní ovládací prvky zajišťují jednoduchou, rychlou a intuitivní manipulaci a přizpůsobují se automaticky potřebám uživatele.

Dále se na našem stánku budete moci seznámit s novými svařovacími zdroji QINEO PULSE PRO. Svařovací zdroje s plynulou předvolbou výkonu jsou dostupné ve výkonových třídách 350 A, 450 A a 600 A. Tyto moderní invertory navíc nabízejí velký potenciál úspory energie při vysokém stupni účinnosti.

www.cloos.cz

Datum: 25.5.2018 11:12:00

Současně také

Transport a Logistika
8.-12.11. 2021


ENVITECH
8.-12.11. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště