Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Čína je partnerskou zemí Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně

 

Pořadatelé očekávají největší účast čínských vystavovatelů v historii MSV 

Účast Číny jako partnerské země MSV 2016 schválila čínská vláda v lednu tohoto roku. Zajištěním reprezentativní účasti Číny na strojírenském veletrhu byla pověřena CCPIT ( China Council for Promotion of International Trade). Cílem je posílit strategické partnerství mezi oběma zeměmi, podporovat mezinárodní spolupráci v oblasti výrobní kapacity a usnadnění účinného spojení mezi projekty Made in China 2025 a Průmysl 4.0 v ČR. V současné době je Česká republika pro Čínu druhým největším obchodním partnerem ve střední a východní Evropě.

V čínské národní expozici, která odsadí celý pavilon A1 brněnského výstaviště, se představí téměř 100 firem z Pekingu, Šanghaje, Tianjin, Zhejiang, Hebei, Jiangsu, Shandong, Heilongjiang, Shaanxi, a dalších měst. Vystavovatelé budou prezentovat například přístroje pro elektromechaniku, zpracování kovů, odlévání, svařování, průmyslové kompozity a technické plasty, technologie povrchových úprav apod.

Svou účast na veletrhu potvrdila řada významných čínských firem, např. Aviation Industry Corporation of China, China Machinery Engineering Corporation, Yanfeng Automotive Interiors of SAIC Motor Corporation, Shanghai Electric, Inesa, Shanghai Rainbow Fish Ocean Technology, Zhejiang CF Moto a Wanxiang Group.

Kromě čínské národní expozice v pavilonu A1 se dalších 50 čínských vystavovatelů představí v pavilonu H. Jde zejména o malé a střední firmy z významné průmyslové provincie Zhejiang.

Celkově se na MSV představí přes 150 čínských firem. Jde o největší čínskou účast v historii MSV. bRozsáhlou výstavní prezentaci doplní několik doprovodných akcí. Kromě slavnostního zahájení čínského pavilonu v pondělí 3/10 dopoledne se v úterý 4/10 uskuteční Česko – čínské průmyslové fórum, B2B jednání s českými partnery a slavnostní Čínský večer v hotelu Voroněž. Očekává se také návštěva početné čínské podnikatelské delegace pod vedením předsedy CCPIT pana Jiang Zengwei.

Datum: 12.8.2016 14:44:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště