Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

CHIRON Group se specializuje na výrobu CNC obráběcích center

 

CHIRON Group se sídlem v německém Tuttlingenu je globální společnost specializující se na výrobu CNC obráběcích center, stejně jako na řešení dodávek na klíč. Skupina má globální zastoupení s výrobními a vývojovými závody, prodejními a servisními pobočkami po celém světě. Přibližně dvě třetiny prodaných strojů se exportují. Klíčovými zákaznickými sektory jsou automobilový průmysl, strojírenství, lékařství a přesné strojírenství, kosmonautika, letecký průmysl a výroba nástrojů.

Skupina CHIRON se zaměřuje na vývoj a výrobu automatizovaných vertikálních obráběcích center pro obrábění složitých obrobků s minimálními náklady. Poskytuje také komplexní služby a digitální podporu pro optimální provoz stroje, přičemž hlavním cílem je optimalizace nákladů životního cyklu. Díky světově nejrychlejším systémům výměny nástrojů a holistickým, produktivním výrobním řešením – včetně automatizační technologie – nastavuje skupina CHIRON standardy dynamiky a přesnosti.

Skupina CHIRON zahrnuje značky CHIRON STAMA a FACTORY5 spojené s novými stroji, ale také retrofit značku CMS. Klíčovým rysem všech značek je přesné, produktivní a flexibilní obrábění. CHIRON má pověst optimální dynamiky, STAMA se zaměřuje na stabilitu a těžké obrábění, CMS poskytuje kompletně repasované stroje skupiny včetně souvisejících služeb.

 

Datum: 10.5.2022 9:40:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště