Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
7.-11.10. 2019

Mezinárodní strojírenský veletrh

Česká národní expozice The Country For The Future

 

Podnikatelé a firmy budou mít snadný přístup k pomoci od státu. Společně pod jednou střechou nabídne své služby třináct státních institucí. Stane se tak vůbec poprvé v historii našeho státu. Česko totiž svůj ekonomický potenciál nově prezentuje pod značkou „Czech Republic: The Country For The Future“. Do zahraničí tím dává signál, že je sebevědomým inovačním lídrem s vyspělým průmyslem a tuzemským firmám a podnikatelům nabízí koordinovanou pomoc. Právě proto na Mezinárodním strojírenském veletrhu vyroste společná “Česká národní expozice The Country For The Future”.

Na jednom místě tak budou mít zájemci přístup ke službám jednotlivých institucí, které jim mohou pomoct řadou nástrojů v jednotlivých fázích podnikání - od inovativní myšlenky, přes její realizaci, až po export technologií do zahraničí. Připraveni ke konzultacím budou profesionálové z jednotlivých agentur a doprovodný program expozice uvede desítku specializovaných seminářů. Pavilon také interaktivně představí vizi Inovační strategie ČR 2019–2030, která počítá s tím, že se z Česka stane jeden z inovačních evropských lídrů.

Iniciátorem nového přístupu je Ministerstvo průmyslu a obchodu, společně s ním budou na České národní expozici zastoupeny Ministerstvo zahraničních věcí a Ministerstvo obrany. Dále to budou Agentura pro podnikání a inovace, CzechInvest, CzechTrade, Česká exportní banka, Česká rozvojová agentura, Českomoravská záruční a rozvojová banka, Exportní garanční a pojišťovací společnost, Technologická agentura ČR, Úřad průmyslového vlastnictví a Strojírenský zkušební ústav.

 

Datum: 25.8.2019 10:58:00


Současně také

Transport a Logistika
7.-11.10. 2019


ENVITECH
7.-11.10. 2019

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště