Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
10.-13.10. 2023

Mezinárodní strojírenský veletrh

Centrum dopravního výzkumu poskytuje výzkumnou, vývojovou, expertní a servisní činnost v dopravních oborech pro státní i soukromý sektor

 

Svým výzkumným zaměřením pokrývá Centrum dopravního výzkumu klíčové potřeby rozvoje dopravy v České republice, a to na celostátní, regionální i místní úrovni.

Zabývá se klíčovými obory, jako jsou bezpečnost silničního provozu, technologie výstavby, údržby, oprav a rekonstrukcí dopravní infrastruktury včetně geotechnických aspektů a diagnostiky dopravních staveb.

Dále řeší dopady dopravy a její infrastruktury na životní prostředí, ekonomiku dopravy, multimodální dopravu, dopravní psychologii, vzdělávání v dopravě, modelování dopravní poptávky, systém hospodaření, geografické informační systémy, odbavovací a parkovací systémy a telematické řídicí systémy. Zaměřuje se také na smart mobilitu a nové technologie, jako jsou kupříkladu autonomní systémy a využití vodíku v dopravě.

V letošním roce CDV návštěvníkům veletrhu mj. nabídne ukázku těchto produktů. Představí:

  • výhodnost použití nízkonákladových senzorů měřících kvalitu ovzduší
  • nebo např. novou ekologickou impregnaci betonových povrchů FLAX, která prodlouží životnost zámkové dlažby, ploch u nákupních center, parkovišť a podobně.

Podívejte se na video

www.cdv.cz


 

Datum: 22.10.2021 16:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště