Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MSV
4.-7.10. 2022

Mezinárodní strojírenský veletrh

Čekají se diskuze na ožehavá témata

 

Stěžejní a mediálně nejsledovanější událostí 59. ročníku MSV jistě bude Sněm Svazu průmyslu a dopravy ČR - tradiční setkání představitelů vlády a podnikatelské sféry, které proběhne již v pondělí 9. října odpoledne. V Rotundě pavilonu A se očekává přítomnost premiéra i většiny ministrů, dále rektorů vysokých škol, představitelů kraje i města, majitelů klíčových průmyslových podniků a dalších významných osobností.

Ve čtvrtek 12. října pořádá Český svaz zaměstnavatelů v energetice konferenci, která má odpovědět na naléhavou otázku: „Může česká energetika existovat po roce 2030 bez fosilních paliv?“. Debatovat se bude například o budoucnosti teplárenských soustav a jaderné energetiky.

Jednat se bude také o investičních příležitostech. V úterý 10. října představí CEBRE – Česká podnikatelská reprezentace při EU Investiční plán pro Evropu -  iniciativu, která má zvýšit investice a podpořit hospodářský růst v EU. Ve středu pak pořádá agentura CzechInvest seminář na téma Investiční pobídky v České republice.

Cyklus konferencí Integrované inženýrství v řízení průmyslových podniků má na MSV již 18. pokračování. Pořadatelem je opět Fakulta strojní ČVUT Praha, konference má téma Moderní trendy v řízení průmyslových podniků a koná se ve středu 11. října.

Tradiční doprovodnou akcí MSV je třídenní odborně-vzdělávací setkání elektrotechniků. Proběhne od středy do pátku v pavilonu P a seznámí s novinkami souvisejícími mj. třeba s datovými rozvody. Opět se koná také seminář  věnovaný energetickému využívání odpadů Odpady 2017 a jak dál?a řada dalších zajímavých akcí, kompletní seznam naleznete na www.bvv.cz/msv.

 

Datum: 18.8.2017 15:15:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště