Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Oficiální expozici Maďarska zastřešuje CED Közép-európai Gazdaságfejlesztési Hálózat Nonprofit Kft.

 

Nezisková organizace CED Közép-európai Gazdaságfejlesztési Hálózat Nonprofit Kft provádí operativní rozvoj exportu maďarských malých a středních podniků zaměřených na středoevropský region.

V rámci tohoto úkolu má CED zastoupení celkem v 21 městech v zemích sousedících s Maďarskem a Polskem. CED otevře své 22. středoevropské zastoupení v Brně 7. října 2019 a bude tedy nyní přítomna ve všech členských zemích V4. Díky této nové kanceláři CED poskytne nové tržní a obchodní příležitosti maďarským podnikům a zároveň bude mapovat odvětvové segmenty a oblasti spolupráce, které budou vytvářet další vývozní a investiční příležitosti pro její partnery.

Důvodem otevření nové pobočky je, že maďarský export zaměřený na český trh se dynamicky rozvíjí již od roku 2010, a nyní v roce 2018 přesáhl 4,6 miliardy eur, což jasně ukazuje, že Česká Republika s trhem přibližně 10 milionů lidí a s jednou z nejrozvinutějších ekonomik regionu je vynikajícím cílovým trhem pro maďarské podniky.

Jako způsob, jak pomoci maďarským firmám vstoupit na zahraniční trhy, se CED Közép-Európai Gazdaságfejlesztési Hálózat Nonprofit Kft.  poprvé účastní i Mezinárodního strojírenského veletrhu s kolektivní národní expozicí. CED poskytuje možnost účastnit se a vystavovat na jednom z nejvýznamnějších oborově zaměřených veletrhů v regionu, také se zaměřením na řešení v průmyslu 4.0, a v rámci expozice představí sedm prioritních partnerů speciální strojírenská zařízení a digitální technologická řešení.

Vystavující partneři CED 

Bosko-Hidraulika Kft.

  • Profil společnosti: projektování, výroba a servis standardních a zakázkových válců
  • Web: www.boskohidraulika.hu

Dendrit Mentor Kft.

Goodwill-Trade Kft.

Inno-cast Hungary Kft.

Mattor Automatika Kft

  • Profil polečnosti: automatizace , průmyslová údržba, výroba dílů
  • Web: www.mattor.hu

Rimóczi a Társa Kft.

SkyLine-Computer Kft.

 

 

Datum: 4.10.2019 17:22:00

Současně také

Transport a Logistika
13.-17.9. 2021


ENVITECH
13.-17.9. 2021

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem MSV

 

Fotogalerie

Facebook

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště